USB Belleğ ACIL YARDIM LUTFEN

sam-sam
08-12-2009, 13:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

MERHABA ARKADASLAR BEN Transcend JetFlash V30 / 16GB KULLANIYORUM RESIMLERDEN ANLIYACAKSIZ LUTFEN YARDIM EDIN
BURDA GORUNUYOR

----------------------------------------------------
AMMA SURDA GOZUKMUYOR ACAMIYORUM

arvan
08-12-2009, 14:37   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

• Öncelikle Bilgisayarıma sağ tıklayın ve "Yönet" yazısına tıklayın.
  • "Bilgisayar Yönetimi" adlı bir pencere açılacak. Soldaki kısımdan "Depolama" altındaki "Disk Yönetimi" yazısına tıklayınız.
  • Sağ taraftan harici sabit diskinizi görebiliyorsanız sorun yok. Göremiyorsanız aşağıdaki yolu uygulayın.
  • Görünmeyen Harici USB Disk için Bilgisayarıma sağ tıklayın, Özellikler'e girin, Donanım'dan Aygıt Yöneticisine tıklayın.
  • Burada"Sarı Ünlem işaretli" bir aygıt mevcut ise muhtemelen Harici USBDiskinize aittir. Sürücüyü yeniden yükle diyerek varsayılan sürücüleriyükletin.
  • Bundan sonra tekrar yukarıdaki gibi "Disk Yönetimi" kısmından Harici USB Disk 'inizi bulup sağ tıklayın.
  • Geneldebilgisayarınızda tek sabit disk varsa (ikiye bölünmüş olması önemlideğil) "Disk0" olarak görünen sürücüler bilgisayarınızın ana sabitdiskleri, "Disk1" olarak görünen de Harici USB Diskiniz 'dir.
  • BuradanHarici USB Disk 'inizin herhangi bir sürücü harfi atanmamış ise, sağtıklayarak "Sürücü Harfi ve Yolu Değiştir..." seçeneğine tıklayınız.Buradan kullanımda olmayan bir sürücü harfini "Ekle" diyerek sürücünüzeatayınız.
  • Tekrar Bilgisayarım -> Özellikler ->Donanım -> Aygıt Yöneticisi 'ne gelip yukarıdan Görünüm -> GizliAygıtları Göster seçeneğini tıklayarak
  • Aşağıda sarıünlem işaretli "Bilinmeyen aygıt" ın belirdiğini göreceksiniz. Buna sağtıklayıp "Sürücüyü yeniden yükle" diyerek sorununuzu çözüyorsunuz.
bilgisayarınızı yeniden başlatmanız en uygunu olur...

sam-sam
08-12-2009, 15:49   |  #3  
OP Taze Üye
18 mesaj

TESEKKURLER  [arvan]  
sagolasin

Son Düzenleme: sam-sam ~ 08 Aralık 2009 15:58