uydunet 3mbps kulanmıyorum yardım

leqendli1963
22-03-2013, 21:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaslar konunun basında yazdıgım gıbı ben aslında ılk once kablolu uydunet 1mbps kullanıyordum gayet ıyıdı ama daha ıyısını neden ıstemeyelım bıde hd kutu alcaktık  3mbps kablosuz netmaster uydunet modem aldık + hd ktu kampanyalı ama hızı 1mbps den dusuk sınyal cekımı desem modemın yanındayım canak okeyı acmak 15 dk mı alıyor

Musterı hızmetlerını aradaım dns degıstırttı hıc bır sey yaramadı bunun cozumu ne olabılır olmazsa ya sıkayet etcez ya da 1mbps kablolu gerı doncez sızdede oluor mu arkadaslar

NetMASTER_TR
25-03-2013, 11:34   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj
Alıntı: leqendli1963  
Arkadaslar konunun basında yazdıgım gıbı ben aslında ılk once kablolu uydunet 1mbps kullanıyordum gayet ıyıdı ama daha ıyısını neden ıstemeyelım bıde hd kutu alcaktık  3mbps kablosuz netmaster uydunet modem aldık + hd ktu kampanyalı ama hızı 1mbps den dusuk sınyal cekımı desem modemın yanındayım canak okeyı acmak 15 dk mı alıyor

Musterı hızmetlerını aradaım dns degıstırttı hıc bır sey yaramadı bunun cozumu ne olabılır olmazsa ya sıkayet etcez ya da 1mbps kablolu gerı doncez sızdede oluor mu arkadaslar

Sayın Kullanıcımız,

Modem ile bağlantınızda ve işlem hızınızda hiçbir sorun bulunmamaktadır. Modemin desteklediği maksimum işlem hızını görmektesiniz. Yaşadığınız sorun sistemde yönlendirilen paketten kaynaklanabileceği gibi sinyalde oluşan yükselme / düşüş de bu soruna neden olabilir.

NetMASTER Destek Hattı'nı arayarak danışmanlarımızın modeminizin genel ayarlarını kontrol etmelerini sağlayabilirsiniz. Destek hattımız her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

0216 366 66 96
[email]destek@netmaster.com.tr[/email]

Saygılarımızla,