Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b)

emreakarcay
14-01-2014, 18:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Çıldıracam arkadaşlar az kaldı yardım edin :D 3 Tane Reloaded oyun yükledim.İşletim sistemim 64 bit. İlki dll dosyası istedi üç tane neyse attım indirip syswow64 ve system32ye. Bu sefer hepsi uygulama düzgün olarak başlatılmadı 0x00007cb bilmem ne hatası veriyor. İnternetten araştırdım kimi 32 bit dll yükle demiş nerden bulacam bilmiyorum yazdım o en başta istediği dlleri 32 bit dll diye bulamadım. Kimisi net framework demiş bütün eklentileri sürümü kaldırdım 4.5 buldum halen aynı problem. Lütfen bir el atın şu garibana oyunları oynayamıyorum bir heves indirdim :D Virüsle falan alakası olduğunu sanmıyorum sistem temiz şu an Kaspersky'a tarattım başka oyun yükledim mesela onu oynuyorum o da 7 sene öncesinin falan oyunu.

emreakarcay
14-01-2014, 21:04   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

sorunu çözdüm. linkteki dlleri atın syswow64 e değiştirin diğerleriyle. sorun verirse değiştirme kısmında. trusted installer yazın arayın googleda bu program değil dosyanın kendisinde olan bir ayar şeyi. ayarı yapın dosya özelliklerinden anlatımı falan var arayın bulursunuz. hadi kolay gele :D

http://www.dosya.tc/server21/Xqq ... aglamoyun-.rar.htmlv