Uygun bilgisayar bileşenleri seçimi anketi !

acuadec
11-09-2011, 23:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhaba arkadaşlar,

Günümüzde, hızla değişen teknolojiye paralel olarak sürekli yeni bilgisayarlar ve bilgisayar donanım bileşenleri sunulmaktadır. Pazarda oluşan bu çeşitlilik nedeniyle kullanım alanlarımıza uygun bilgisayarın veya donanım bileşenlerinin belirlenmesi zorlaşmaktadır. Kullanıcıya uygun bilgisayarın belirlenebilmesi için hem müşteriye hem satıcıya çeşitli görevler düşmektedir. Acaba tam anlamıyla kullandığımız bir bilgisayara mı, yoksa hiç gerek duymayacağımız düzeyde performans sergileyen bir bilgisayara mı sahibiz ? Harcadığımız paranın karşılığını alıyormuyuz ? Ürün alımı aşamasında bilgisayar ve donanım parçaları satan firmalar bizleri ne derece doğru bilgilendiriyorlar?

Bütün bu sorulara cevap aramak, kullanıcıya uygun bilgisayarın belirlenmesi için neler yapılması gerektiğini tespit etmek ve değerli düşüncelerinizi almak amacıyla kısa bir anket hazırladık.
Birkaç dakikanızı ayırarak aşağıda verilen adreste yer alan anketi doldurmanızı ve  çalışmamıza katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Teşekkürler.
Anket için tıklayınız !!!

acuadec
03-10-2011, 21:49   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

Değerli görüşlerinizi hala bekliyorum...

acuadec
26-10-2011, 12:04   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Anketimiz 2 hafta içerisinde kapanacak, hala yeterli sayıda ankete ulaşamadık. Anketi henüz doldurmamış olan arkadaşlardan 5 dakikalarını ayırarak anketimizi doldurmalarını rica ediyorum.
Bir rahatsızlık vermişsem özür diler, katılan arkadaşlara teşekkür ederim.

Erdem_Aydın
26-10-2011, 12:15   |  #4  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Katıldım :))

Mertcan0725
26-10-2011, 12:25   |  #5  
Mertcan0725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3