uzak mesafe ilişkisi yaşayanlara tavsiye

cem_batum
28-03-2016, 08:40   |  #1  
cem_batum avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

hic baslamayin.
uzak mesafe iliskisi gercek iliski degildir. zor zamaninizda yaninizda olamayacak, arkadas ortaminizin parcasi, günlük yasaminizin parcasi olamayacak, beraberken yalniz birakacak kisiden sevgili olsa ne olmasa ne? ben aldatir birakir falan demiyorum, ama sonu iyi degil diyorum. ulasamamak askinizi bir yerde daha bile güclendirebilir, ama durum buysa sorun kavustuktan sonra baslar. cift olmayi beceremeyen iki kisi olursunuz. kimse yalniz yasarken alistigi düzen bozulsun istemez. bu da sürekli kavgaya neden olur. uzun mesafe iliskisi yasarken, görüsülen zamanlarda bile bir süre sonra bu uyumsuzluktan kaynakli kavgalar yasanir, aman zaten simdi o geri gidecek denilerek alttan alinir. öyle olunca da kimse kendini degistirmez. beraber olmayi bilmemekten, ögrenememekten ve taraflardan birinin -büyük ihtimalle daha cok zorluktan gecenin- artik katlanamamasiyla cok kavga cikar.

bir de uzun mesafeli iliski -herkes icin gecerli olmasa da- bazi erkekler icin ideal iliski. kavga etmek istemedigi zaman telefonuna bakmaz, isine odaklanir, bekar hayatini yasar, sevgilisinin arkadaslarina, hobilerine, isteklerine katlanmak zorunda kalmaz, onun yerine her daim kendi ne istiyorsa onu yapar vs. benim icin bu kadari yeterli diyorsaniz, siz bilirsiniz.