Uzay Oyunu Space Ops Steam Greenlight Oylamasında!

atomoyun
07-04-2017, 14:41   |  #1  
atomoyun avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2017

Space Ops uzay oyunlarına yepyeni bir heyecan katacak multiplayer uzay ve strateji oyunudur. Atom Games firması tarafından geliştirilmeye devam eden Space Ops şu anda Steam Greenlight'ta oyunseverlerin desteğini bekliyor. Bu oyun, sizlere fantastik bir galaksinin portallarını açıyor ve macera dolu bir uzay serüvenine davet ediyor. Tabii ki, bu uzay yolculuğunda pek çok tehlikeye karşı kendinizi korumanız gerekli.

MMO türündeki Space Ops oyununda her biri farklı yeteneklere sahip uzay gemilerinden birini seçip oyunda ilerleyerek geminizi yepyeni özelliklerle donatabilir, kestiğiniz uzay canavarları ve düşman gemilerden ganimetler toplayabilirsiniz. Topladığınız madenleri maden alanından takaslayabilir veya ihtiyacınız olan başka madenlere dönüştürebilirsiniz. Düşman gemilerin size hasar vermesi halinde tamir olma özelliğinizi aktif edebilir ve oyunda seviye atlayıp ilerledikçe tamir seviyenizi de yükseltebilirsiniz. Space Ops'ta pek çok farklı harita mevcut. Seviye atladıkça bu haritalara portallar aracılığıyla geçiş yaparak keşif modunuzu harekete geçirebilirsiniz. Bilmediğiniz galaksilerde dolaşırken yalnız olmaktan korkmayın, çünkü geminize bir pet alıp petinizi geliştirerek gireceğiniz uzay savaşlarında gücünüze güç katabilirsiniz.

Uzay geminizi donatmak için pek çok özellik bulunuyor. Bu özellikleri aktif etmek tabii ki oyundaki seviyeniz ve topladığınız madenler oldukça önemli. Oyunda daha hızlı yükselebilmek için ise günlük görevleri ve etkinlik görevleri tamamlayıp daha hızlı deneyim puanı toplayabilir, geminizin kalkanını güçlendirebilir veya saldırı gücünüzü arttırabilirsiniz.

Söz konusu rekabetse, Space Ops'ta PvP'lere katılın, etkinlik savaşlarında yerinizi alın, rütbenizi yükselterek bir klana katılın ve klanınızla birlikte daha büyük zaferlere imza atarak uzaya hükmedin! Galaksiler arası güç savaşında yerinizi alın!

Steam Greenlight'taki Space Ops adlı MMO uzay oyununa aşağıdaki linkten destek olabilirsiniz:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=896002974