Uzman Hosting Hizmeti

UnkwownSouL
02-03-2012, 04:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2006

Biz Kimiz ?


Uzman Tescil olarak biz; yaratıcılığın ve girişimciliğin var olduğu ve bu sanal dünyada güvenilir hizmet vermek için bulunuyoruz. 2002 yılında başladığımız yolculuğumuza 2009 Yılında Uzman Tescil adı altında; bilgi ve teknoloji üreterek ihraç edebilen bir organizasyona dönüşmek amacıyla; profesyonel kadromuzla devam ediyoruz. Yüz yüze iletişim, çözüm üretmek, bilgilendirmek,kazandırmak, dürüstlük ve kalite değişmez ilkelerimiz.


Alanlarında uzman olan ekibiz çalışmalarını yaparken müşterilerini çıkarlarını gözeterek, önce müşterimiz ve önce güven politikasını belirlemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Her geçen gün büyüyen ve dinamikleşen Uzman Tescil gerek projeleriyle, gerek çalışmalarıyla ve gerek başarılarıyla Türkiye'de ve Dünyada bir çok ülkede kaliteli hizmetler vermektedir. Uzman Tescil Reel ve Sanal Dünyada müşterilerine kazanç kapılarını aralama çalışmalarına ve kesintisiz hizmet anlayışına hızla devam etmektedir. Gönül koyduğumuz bu yolda ilk günkü gibi istekli ve ilk günkü gibi heyecan dolu olarak devam etmekteyiz.

Uzman Tescil Ekibi Olarak Birçok alanda hizmet vermekteyiz. 

Bunlardan Birkaçı:

Google Reklam

Linux Hosting

Windows Hosting

Bayi Hosting

Radyo Hosting

Saygılarımızla


Uzman Tescil İnternet,Reklamcılık ve Pazarlama Hizmetleri


0326 213 9094 -0533 273 43 24


www.uzmantescil.com