Vatan Bilgisayar Sorunsalı

frknkls29
24-07-2014, 09:11   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
50 mesaj

Uzun süre kullandığım sony leptop'umdan yeterli performans alamadığımdan bilgisayarımı değiştirmeye karar verdim. 2.300 tl'lik bir sistem topladım ( monitörde dahil) fakat bazı sorunlar çıkdı. Bazı duyumlar aldım vatanda her haftasonu indirim yok, parçalar indirimsizde olabilir vs. Vs. Şimdi olurda indirim yapmazlarsa benim sistem 3000 tl yi aşıyor, benimde o kadar verecek param yok. Bayram dönüşü trabzon bayiinden almayı düşünüyordum önümüzdeki hafta montajıda orda yaptıracakdım ama bu indirim işi olmayabilir deyince hayallerim suya düşdü. Sizden ricam vatan bilgisayardan bayiilerinden alışveriş yapmış veya konu hakkında bilgisi olan yada başka firmalardan sorunsuz alabileceğim varsa bana biraz yardıcı olursanız çok sevinirim..

sen7en
24-07-2014, 10:33   |  #2  
sen7en avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 50
593 mesaj

Vatan hep eskiden indirim yapıyordu şimdi kağıt üstünde %30 var ama haftasonu dahada pahalı olduğunu görmüşlüğüm vardır.

DiamondMines
24-07-2014, 11:38   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: frknkls29  
Uzun süre kullandığım sony leptop'umdan yeterli performans alamadığımdan bilgisayarımı değiştirmeye karar verdim. 2.300 tl'lik bir sistem topladım ( monitörde dahil) fakat bazı sorunlar çıkdı. Bazı duyumlar aldım vatanda her haftasonu indirim yok, parçalar indirimsizde olabilir vs. Vs. Şimdi olurda indirim yapmazlarsa benim sistem 3000 tl yi aşıyor, benimde o kadar verecek param yok. Bayram dönüşü trabzon bayiinden almayı düşünüyordum önümüzdeki hafta montajıda orda yaptıracakdım ama bu indirim işi olmayabilir deyince hayallerim suya düşdü. Sizden ricam vatan bilgisayardan bayiilerinden alışveriş yapmış veya konu hakkında bilgisi olan yada başka firmalardan sorunsuz alabileceğim varsa bana biraz yardıcı olursanız çok sevinirim..

Genelde her hafta sonu en uygun fiyatlar vardır Vatan'da. Eskiden %25/30 indirim ibaresini kullanıyorlardı. Artık bu ibareyi kullanmıyorlar fakat yinede hafta sonları fiyatlar düşüktür. Nasıl bir sistem topladın yazabilirmisin?

DiamondMines
25-07-2014, 12:56   |  #5  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Güzel sistem olmuş tamamdır.