VBS Basic Provider

Fantomas
29-04-2011, 15:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Hata kodu: 490@01010004 alıyorum. Olaygörüntüleyicisinde VDS Basic Provider yazıyor. Nette de tatmin edici biraçıklama göremedim. Acaba sorun ne olabilir.? Bu sorun bazen makinanın kitlenmesinesebep oluyor. Resetlenmeden makinaya erişemiyorsunuz. Bazende belirti vermiyor. Olay görüntüleyicide hata bölümü neredeyse hep aynı hatadan oluşuyor. Win7 sp1 tüm güncelleştirmeleri yapılı bir makina kullanıyorum. Makina bileşenleri aşağıda. Aynı donanıma ve aynı işletim sistemine (Win7 SP1) sahip diğer makinalarda da aynı hata var. Acaba neden bu hata oluyor?

Amd Phenom II X4 945 işlemci, Asus M4a 880 tdm-evo anakart,2+1 Gbyte ddr3 1333 MHZ Hi-Level ram, WD 500 Gbyte harddisk, Saphire Radeon HD5570 1 Gbyte ddr3 ramli ekran kartı, gigabyte 420 Watt kasa, usb 3.0 NEC pcı-x1usb kartı, 22x Samsung DVD-RW. Aoc f22+ monitör. Usbden çalışan klavye fare vehoparlör.

clairvoyant
29-04-2011, 16:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.

Fantomas
02-05-2011, 16:05   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

İyide çözüm neymiş? Makina dili falan filan sonuç nedir? Bu problem için microsoft yaması yok mu? Çözüm bulan yok mu? Win7 işletim sistemi olanlar olay görüntülüyecisine bir bakın. Belki sizde de bu sinsi hata var. Farkında değilsiniz.

Fantomas
03-05-2011, 09:12   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

vbs değil vds olacak. Bir harf yüzünden cevap alaamıyormuşum meğer. Hadi bakalım harfi de düzelttik. Cevapları bekliyorum.