...Ve sonunda iSteve de geliyor!

CHIP Online
12-04-2011, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iMac, iPhone, iPad ve iPod derken çıkmayan bir bu kalmıştı: Şimdi de sırada iSteve var!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ve-s ... -geliyor_26329.html

Resimlerle: Apple'ın "hasta patronu" Steve Jobs...

Apple'da büyük bir başarıya ulaşan Steve Jobs'un, ayrıca ilginç bir de hayatı var. Özellikle bu noktaya gelirken yaşadıkları, birçok insana örnek olacak türden. İşte Apple'ın kurucu ortaklarından ve bugün şirketin neredeyse herşeyi olan Steve Jobs'un resmi biyografisi, 2012'nin başlarında piyasaya sürülecek.

Walter Isaacson gibi ünlü ve saygın bir biyografi yazarı tarafından yazılacsk olan kitabın ismi ise "iSteve: The Book of Jobs" olacak. Bu kitap hakkında daha önce The New York Times'tan da söylentiler çıkmıştı fakat bu haber ile ilk defa doğrulama geliyor.

Steve Jobs hakkında resmi olmayan biyografiler de yazıldı elbette, bunlardan biri de Wiley & Sons tarafından yayımlanan "iCon: The Greatest Second Act in the History of Business" isimli biyografiydi. Bu kitabı Jobs sadece reddetmekle kalmadı, ayrıca Apple'ı bu kitabın Mac'te kullanılan e-kitap okuma programlarında kullanılamamasını da sağladı. Bu konu hakkında Jeffrey Young (kitabın yazarlarından) ise "Apple'ın gerçeklere dayanan sebepleri yok ama belli ki kitabın yayınlanmasını istemediler" şeklinde bir demeç vermişti.

Tüm konu: ...Ve sonunda iSteve de geliyor!

İzleyin: Steve Jobs'u da kopyaladılar!

Resimlerle: Apple'ın "hasta patronu" Steve Jobs...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Steve Jobs olmasaydı Apple nerede olurdu?