Vectorian Giotto [08.10.2010]

CHIP Online
08-10-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Vectorian Giotto basit ama güçlü bir flash animasyon yazılımıdır. 50 müthiş efekt ile gelen bu uygulamada kod kullanmadan şekil ve metinleri süsleyebilirsiniz. Bu efektlerin de 100 farklı şablon ayar ile, çeşitli şekillerde uygulanabilir olması size geniş seçenekler sunuyor.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Vectorian Giotto basit ama güçlü bir flash animasyon yazılımıdır. 50 müthiş efekt ile gelen bu uygulamada kod kullanmadan şekil ve metinleri süsleyebilirsiniz. Bu efektlerin de 100 farklı şablon ayar ile, çeşitli şekillerde uygulanabilir olması size geniş seçenekler sunuyor.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumGiotto ile arkanıza rastlanıp araçlar değil, yaratıcılık üzerinde odaklanabilirsiniz. Tasarımcı dostu arayüzü, şablonlar ve ayarlar ile rahatsınız.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Vectorian Giotto

edipciftci
08-10-2010, 14:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,723 mesaj

program bayağı iyi bir iş çıkartıyor...
kullanışlı ve kolay...  ayrıca Adobe flash arayüzüne çok benzeyen br kullanıcı birimi var,  ama beni asıl etkleyen şey yazı ve şekillere hiç uğraşmadan çok hızlı animasyon verilebilmesiydi...

ayrıca yazılım içerisindeki pencerelerin kulanıcı arayüzüne yerleştirilmesi tekniği çok hoş ve etkileyici...  pencereleri yerleştirmek için sizleri büyük uğraşlardan kurtarıyor.

kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yazılım

blue-crash
09-10-2010, 00:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
159 mesaj

Ne zamandır bu programın peşindeydim.Tam ulaştım ! indirme sayfasına girilmiyor :-(

Şimdi ulaştım :-)

Son Düzenleme: blue-crash ~ 09 Ekim 2010 00:23
çağdaşefe
09-10-2010, 09:35   |  #4  
Üye
68 mesaj

sizlerin yorumlarına güvenerek programı indirdim kurdum denemek için de bir resim dosyasını açmak istedim ama
hata verdi hangisini açtımsa  bu program nasıl kullanılıyo anlatırmısınız ?? sizler bu programı bilen birilerisiniz yardımlarınızı bekliyorum