Vestel, ekranları birbiriyle konuşturdu

CHIP Online
16-12-2012, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Vestel'in geliştirdiği interaktif akıllı ekranlar teknolojisi, ekranları birbiriyle konuşturuyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ves ... nusturdu_37536.html

Vestel'in geliştirdiği interaktif akıllı ekranlar teknolojisi Vestel Smart Center, Vestel 3D Smart TV ve Vestel Smart Tablet'i birbiriyle konuşturuyor. İki ürün arasında görüntü alışverişine olanak sağlayan teknoloji, kullanıcılara taşınabilir seyir keyfi sunuyor.


Dost teknoloji Vestel, teknoloji çözümlerine interaktif akıllı ekranlar teknolojisi "Vestel SmartCenter"ı ekledi. Vestel'in interaktif akıllı ekranları Vestel 3D Smart TV ve Vestel Smart Tablet, bu sistem sayesinde etkileşime geçerek tüketiciye taşınabilir seyir keyfi sunuyor.


Vestel Smart Center uygulaması "Vestel Follow Me" özelliği ile televizyondaki dijital yayınları tablete taşıma imkânı sağlıyor. Kullanıcı, bu sayede izlediği programı kaçırmamak için televizyonun karşısında oturmak zorunda kalmıyor. İki ürün arasında interaktif iletişime olanak sağlayan teknoloji, Vestel Mediashare özelliğiyle tablette kayıtlı fotoğraflara da büyük ekranda bakmanın keyfini yaşatıyor.


Vestel Smart Center'da yer alan uygulamalar sayesinde, Smart TV'ler tüketicilerin sevdikleriyle TV ekranından görüntülü konuşma yapmalarını sağlıyor. Vestel Smart TV sahip olduğu internet tarayıcısı sayesinde portaldeki uygulamalar haricindeki web sitelerine ve internet içeriklerine erişimi de mümkün kılıyor, böylece PC'ye gerek bırakmıyor.


Vestel 3D Smart TV ayrıca, Vestel Smart Remote özelliği sayesinde kumandaya gerek kalmadan televizyonu Vestel Smart Tablet'le yönetebilme özelliğini de sunuyor. Vestel 3D Smart TV satın alan tüketiciler, 4 adet 3D gözlüğe ise ücretsiz sahip olacaklar.

Tüm Konu: Vestel, ekranları birbiriyle konuşturdu

Kaynak: www.chip.com.tr