Video Dönüştürme Programı Tavsiyesi

Kemal Dogan
30-08-2011, 13:02   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
200 mesaj

Merhaba Arkadaşlar

Video dönüştürme programı tavsiyesine ihtiyacım var. FLV DVD Converter, Star Divx Converter, Total Video Converter, Womble, Solveig ve AVS Video Converter'dan çeşitli eksikleri nedeniyle memnun kalmadım. Allok fena degil ancak görüntü kalitesi çok iyi degil. 4Videosoft'un (ver. 3.2.08) görüntü kalitesi çok iyi ancak ses ve görüntü arasında uyum sorunu var ve ses görüntüden sonra geliyor. Bunların haricinde tavsiye edebileceginiz, görüntü kalitesi iyi ses-görüntü uyum sorunu olmayan bir dönüştürücü var mı acaba?

Teşekkürler

Kapalı Hesap (172709)
30-08-2011, 20:30   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

http://www.formatoz.com/

burdan indir.

Alıntı: Kemal Dogan  
Merhaba Arkadaşlar

Video dönüştürme programı tavsiyesine ihtiyacım var. FLV DVD Converter, Star Divx Converter, Total Video Converter, Womble, Solveig ve AVS Video Converter'dan çeşitli eksikleri nedeniyle memnun kalmadım. Allok fena degil ancak görüntü kalitesi çok iyi degil. 4Videosoft'un (ver. 3.2.08) görüntü kalitesi çok iyi ancak ses ve görüntü arasında uyum sorunu var ve ses görüntüden sonra geliyor. Bunların haricinde tavsiye edebileceginiz, görüntü kalitesi iyi ses-görüntü uyum sorunu olmayan bir dönüştürücü var mı acaba?

Teşekkü

Kemal Dogan
03-09-2011, 18:06   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
200 mesaj

Bu konuyu birkaç forumda açmıştım ve gelen tavsiyeler dogrultusunda program denemelerine devam ettim. Media Espresso ve Format Factory'den de istedigim verimi alamadıktan sonra Xilisoft Video Converter Ultimate'ı (ver. 6.6.0) denedim. Herşeyi ile dört dörtlük bir dönüştürücü oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim. Video kalitesi, kullanım kolaylıgı, her türlü editleme seçeneginin olması...vs, hiçbir eksigi olmayan bir program. Farklı formatlardan divx'e dönüştürmede kesinlikle daha iyisi yok.

Cevaplar için teşekkürler