Video Oynatma Sorunu ( CHİP Sitesinde)

mustafa2116
08-06-2013, 11:43   |  #1  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

Sitede tanıtımını yaptığınız  Bir aygıtın yada  olayın  Videosunu siteinizin içeriğinden izleyemiyorum.

Site bana  bişi demiyor  normal açıyor  açmaya çalışıyor  ama görütü yok.

bazen  bir videoyu açtığımda  Video bölgesi hiç olmuyor. Sadece konu hakkında konuşanlar görünüyor. Yeniliyorum  ama sorun aynen devam ediyor.

Bazen video alanını açıyor videoyu açmıyor.  Tazeliyorum ama yine aynı işlem devam ediyor İDM  indirme segmentini gösteriyor ama video oynamıyor.

Bazen Video alanını görüyorum bazı videoları oynatabilirken bazılarını oynatamıyorum. İDM  Video  oynatılanları gösteriyor ama Oynatılmayanalarda Video  indirme sekmesini göstermiyor..

Bu sorun Sizin sitenizle alakalı diye düşünüyorum çünkü bu soruna henüz hiçbir sitede raslamadım.( engelli Sitelerde dahil)

Flapjack
08-06-2013, 15:55   |  #2  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

farklı bir tarayıcıda denedinmi

mustafa2116
09-06-2013, 00:00   |  #3  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj
Alıntı: cleverman  
Chrome kullanmak çok mu zor?
Hayır Çok Zor değil Örneğin Midori Kullanıyor olabilirsin Yada  SlimBoat Yada safari ile Opera deneyebilirisin Aklıma gelmişken BumBrowser Yada KLM Borserde deneme hakkını veriyor olabilirim.

Mozilla Firefox SYS farklılığından Ötürü  Çökme Yaşar.  SYS Farklılıkları Dışında bir Arıza vermez.Chrome İEXPLORER ile Aynı sys yi kullanıyor ve ben pek güvenli bulmuyorum. Opera safari yada slimboad kullanırım daha iyi.

Alıntı: Flapjack  
farklı bir tarayıcıda
 Denendi.. Sitenin o bölgesine ulaşımla alakalı bir sorun var Göreve Ulaşamıyorum Sunucu boş HİÇBİr BAŞKA SİTEDE BU HATA OLMUYOR. sadece Chip sitesinde...