Virüs Programları

nitec-84
24-02-2009, 20:53   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
270 mesaj

Ben Bazı Virüs Programları İnternetten indirdim ama bunlar Windows Güvenlik Duvarınıda Koruyor İsimlerini tek tek anlatıyım ESET NOD32 Antivirüs , Kaspersky İnternet Security , F-Secure İnternet Security , Panda Software , Ad-Aware , Norton İnternet Security , Mc Afee , ücretli programlardır GEÇİCİ günlük kullanılır ama duyduğuma kadar bazıları iyi değil sizden ricam en mükemmeli bigisayarı taradığımda  dosyaları programları ve Windows Xp ve Bilgisayara Ait tüm Dosyaları silmeyen VİRÜS PROGRAMI BANA BİR KAÇ TANESİNİ BANA MESAJLA YOLLARMISINIZ

benersince
24-02-2009, 21:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

şimdi bu ugurda bir araştırma yaparsan bir a.virüs programının buldugu virüsü digerinin bulamadıgı oluyor yani bana sorarsan ben nod kullanıyorum ama o da her virüsü silecek siler demiyorum digerlerininde silemedigi virüsler oluyor bunun için sık sık güncellenen ve yasal programları kullan

Banned
24-02-2009, 21:07   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

Kaspersky Internet Security yazdıklarının içinde en iyi olanı onun dışında sana Avira Premium Security Suite'de öneririm pc'de çok iyi bir koruma sağlıyor.

Ad-Aware antivirüs programı değildir bu arada anti malware programıdır.çokta tavsiye etmem kullanmanı pc'i çok kasıyor bir işe yaradığıda pek söylenemez.

Hayalet 26
24-02-2009, 21:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,018 mesaj
Kylie
Ad-Aware antivirüs programı değildir bu arada anti malware programıdır.çokta tavsiye etmem kullanmanı pc'i çok kasıyor bir işe yaradığıda pek söylenemez.
Nerden çıkartıyorsun pc yi kastığını ,işe yaramadığını.
Bu yorumu neye dayanarak yapıyorsun.
Ben kullanıyorum ve mükemmel bir program.Gerçek zamanlı koruma sağlıyor.Üstelik ücretsiz.
Bilip bilmeden sallama yorumlar yapmayalım lütfen..

Banned
24-02-2009, 21:24   |  #5  
Banlandı
5,024 mesaj
Phantom26
Bilip bilmeden sallama yorumlar yapmayalım lütfen..
salladığımıda nerden çıkardın?

bu programı tam bir sene kullandım ben hem kastı hemde doğru düzgün bir iş çıkarmadı bende bu nedenle Malwarebytes' Anti-Malware'e geçtim ve bir sene neden bu programı kullandığımı anlamadım.

Hayalet 26
24-02-2009, 21:32   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,018 mesaj

Kylie arkadaşım Malwarebytes' Anti-Malware programı bende de var.Fakat bu program spyware,trojan gibi zararlılara karşı etkisiz.
Sana bir link vereyim.Burdan ad aware yi indir ve kur.
Bak bakalım o eski ad aware den eser var mı.Sonra bana dua etsen yeterli.Başka bişey istemez.Buyur.(tabi ki diğer arkadaşlara da tavsiyemdir.):

Banned
24-02-2009, 21:43   |  #7  
Banlandı
5,024 mesaj

bu programı bir daha kurmam ben artık bilgisayara genede ilgin için teşekkürler.

malwarebytes sadece malware türü zararlıları bulmaya yarayan bir programdır yani spyware ya da trojan tabikide bulamaz bu tür zararlılar için spybot ve trojan removeri kullanıyorum ben,belki inanmazsın ama pc'de tek bir zararlı bile yok şu anda.

zxsel
24-02-2009, 21:46   |  #8  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

avira nod32 kullan ıkısnden bırın  avıra favorı kasmıyor  spy program olarakta spybot.1.6.2  gvenlık duvarı comodo  yada  zemana ssllogger yenı nesıl koruma programı yada bıtdefender guvenlık duvarı kullan..derım  yada  tek bır sey yukle  sadece kaspersky tam korumayı hem guvenlık duvarı hem keyloger hemde ınternet securıty var..derım tercıh senın.. bunlar tercıhım .dıgerlerı  tercıh  dısı..

piRe_
24-02-2009, 22:20   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

Ben antivirüs olarak Outpost öneriyorum. Bunların yanında aşağıdakini de kullanması tavsiye ederim. (Outpost kullanacaksanız Windowsun kendi güvenlik duvarını devre dışı bırakmalısınız.)

Son Düzenleme: piRe_ ~ 24 Şubat 2009 22:22
gazelle54
26-02-2009, 22:39   |  #10  
Taze Üye
4 mesaj

mc afee var bende ve bir iyiligini görmedim.
virüs taradigi zaman virüsü buluyor ama siliyormu bilmiyorum.
ayrica 1 haftadir aktif edemiyorumda. diger pc de kaspersky var, sanirim tekrar paraya kiyip onu yüklicem buna.

viking20
26-02-2009, 22:58   |  #11  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Avira PSS in yanılmuyorsam şu sıra kampanyası var ve devam ediyor.Diğer yandan ESET SS 4.0b tavsiye ederim,özellikle yeni başlayan arkadaşlara.Bunu sitesnden indirip kursunlar,kurulum esnasında gecici keyi veriliyor(daha kendim denemiş değilim,yanlış olmasın)deneyebilirsiniz.Ayrıca nette bir site günlük keyini dağıtıyor,ordanda temin edebilirsiniz.Ayrıca COMODO Internet Security 2009 bildiğiniz gibi ücretsizdir,sitesinden indirip kullanabilirsiniz.AntiSpyware tartışmasına boşuna hiç girmeyin,kimse kazanamaz,onların 3 ü 4 ü biraraya geldiğinde tek adam ancak ediyor.İyi araştırın okuyun ve hangisini sececeksiniz siz karar verin.

Son Düzenleme: viking20 ~ 27 Şubat 2009 01:13