Virüs temizleme

PoWeRdArK
08-05-2006, 11:44   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
108 mesaj

Elinizdeki antivirüs programı kısa süreli olabilir yada çeşitli sebeplerden dolayı çalışmıyor olabilir ama illaki bu virüsleri temizleyecem diyorsanız iki olanak bincisi ftp://ftp.europe.f-secure.com/anti-virus/free/fp-312a.zip adresinden f-prot isimli dos altında çalışan bir antivirüs programı çekebilirsiniz ikincisi online olarak http://housecall.antivirus.com/housecall/start_corp.asp adrresinden virüs taraması yaptırabilirsiniz ama yine de iki ihtimalde devamlı çalışan bir antivirüs programının yaptığı işi göremez

A-k_r-a-ba
28-05-2006, 01:15   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

paylasımın ıcın tşkler ama artık şimdiki vurusler daha akıllı kendılerınden beklenmedık ısler yapıyorlar bu yazılımlarla temızlenır ınsallah

Raziel
28-05-2006, 09:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
936 mesaj

güzel bir paylaşım, thanks

black_flood
28-05-2006, 10:10   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

online tarama daha mantıklı bence f-prot günümüzde yetersiz dos başarısı çok düşük.f-secure gelince oda iyi faka tyapılandırması çok ama çok zor normal kullanıcı kriz geçirir client sürümünde.ben kullanmayı denedim abuk sabuk bloklamalar yapınca sildim.

bahey608
30-05-2006, 18:47   |  #5  
Yeni Üye
37 mesaj
PoWeRdArK
Elinizdeki antivirüs programı kısa süreli olabilir yada çeşitli sebeplerden dolayı çalışmıyor olabilir ama illaki bu virüsleri temizleyecem diyorsanız iki olanak bincisi ftp://ftp.europe.f-secure.com/anti-virus/free/fp-312a.zip adresinden f-prot isimli dos altında çalışan bir antivirüs programı çekebilirsiniz ikincisi online olarak http://housecall.antivirus.com/housecall/start_corp.asp adrresinden virüs taraması yaptırabilirsiniz ama yine de iki ihtimalde devamlı çalışan bir antivirüs programının yaptığı işi gö
bahey608
30-05-2006, 18:50   |  #6  
Yeni Üye
37 mesaj

online taramaya bit defender, ide ekleyelim.yalnız biraz almancadır ama genede anlaşılıyor. evvelden yakalanmış karantinadaki virüsleride gösteriyor kendi yakalamış gibi hava atıyor ona dikkat edelim.