virüs ve trojen

HPQ-User
09-04-2008, 22:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ahozbir sormuş:
Alarm!
Your system is in danger!

The cFosSpeed consistency check has detected that one or more components have been modified.

Thereby Viruses, Trojan Horses, Backdoor programs, Spy-Ware, etc. could have sneaked into your System. Also costly dialer programs may have been installed.
Your system is exposed to the following risks:

* Viruses and Worms spread either confidential documents on the Internet, delete your hard disk or damage your PC.
    * Trojan Horses and Backdoor programs give other people access to your PC and transmit confidential data, like passwords, banking/financial information, etc.
    * Dialer programs cause great costs for Internet access.

The danger of Viruses, Trojan Horses and Backdoor and Spy programs especially leads from the software piracy scene and is often found in Cracks of commercial programs. Nothing prevents a cracker from modifying the software to his advantage.
Therefore don't use illegal copies of cFosSpeed, but only offical licensed versions! Remember that all your activities on the Internet leave your IP-address. To be sure, install an unmodified version from www.cfos.de.
Support further development of cFosSpeed!

Illegal copies of cFosSpeed could have triggered this alarm as well. You can read our opinion about this here.
But if you do like cFosSpeed so much, why not go ahead and buy it nom.
1-
BURADAN FIREFOX 2.2  YÜKLEDİM.YUKARIDAKİ YAZI ÇIKIYOR.
EVVELSI GUN BIR YAZI YOLLAMISTIM.WINDOWS LIVE MAİL DOSYASINI  SİLİN DEMİŞTİNİZ.valla bılgısayar bır kıtlendı.hep guvenlık modunda calısmaya basladı.sonra bır arkadasım.tosıba gerı yukleme cdsıyle gerı yukledı.ama kızlıgı bozulur gıbı bozuldu.
2 -sorumda su olucak esed smard kullanıyorum.devamlı kırmızı goz gosterıyo.YOUR MART SECURTY    yoursystem falan bişiler dıyo.bana anlayabileceğim iyi bir virüs programı tavsiye lütfen

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
vista home premıum

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SIMBAR={918A2A9D-FE9E-11DC-82A5-001B24168174}; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.1; MSN Optimized;TR)

ahozbir
09-04-2008, 23:06   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

cok pardon tesekkur ederımde.anlayamadım.??  ne yapmam  gerekiyor???

h@y@let
09-04-2008, 23:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj

Kaspersky internet security yada kaspersky anti virüs programını tavsiye edebilirim bunu pc ye kur ve güncelle daha sonra güvenli kipte tarama yap bulduklarını sil. Ayrıca ad-aware programı ilede sistemi bir tarat. Esetin kırmızı yanmasının sebebi güncelleme yapamamasıdır. Deneme sürümü kullanıyorsun süresi dolmuştur yada crackli kullanıyorsan iptal edilmiştir kısacası güncel olmadığı için kırmızı.

Firefoxu da kendi sitesinden indirmediysen onuda sil ve kendi sitesinden indir.

K.A.Y.A.H.A.N
09-04-2008, 23:58   |  #4  
Yıllanmış Üye
672 mesaj

NOD32 İLE TARAT
Linke Tıkla::

crixallis31
10-04-2008, 00:02   |  #5  
Yıllanmış Üye
596 mesaj

nod32 crackliyince çok problem veriyo özelikler virüsleri bulupta silememe gibi crackli kullanmamanı tavsiye ederim anti olarak "h@y@let" arkadaşımın önerisine katılıyorum kaspersky çok iyi bu konuda eğer sonuç vermezse panda ya da bitdefener 10'u tavsiye ederim (bitdefener 2008 kullanmadım bilemiyecem)

Son Düzenleme: crixallis31 ~ 10 Nisan 2008 00:03
h@y@let
10-04-2008, 00:03   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj
HPQ-User
ahozbir sormuş:

2 -sorumda su olucak esed smard kullanıyorum.devamlı kırmızı goz gosterıyo.YOUR MART SECURTY    yoursystem falan bişiler dıyo.bana anlayabileceğim iyi bir virüs programı tavsiye lü

Nod32 önceden varmış zaten anlayabileceğim bir program diyor demek ki nod32 anlaşılmamış :))