Vİsta 3B Flip

HPQ-User
04-09-2008, 12:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

#1 JoEY sormuş:
Ben Windows Vista Home Premium kullanıyorum ama Win+Tab tuşlarını kullandığımda 3B geçiş efektleriyle sayfalar arası geçiş yapamıyorum bundan önce Windows Vista Business vardı ve onda hiç bir ayar yapmadan 3B Flip efektlerini sayfalar arasında geçiş yaparken kullanabiliyordum.Sorun ne ile alakalı Homepremium sürümünde bu özellik yokmu ? yada varda kayıt defterinden bir ayarlamı bunu çözeceğim ? Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim..

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Windows Vista

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.9) Gecko/2008052906 Firefox/3.0

LYDER
04-09-2008, 13:03   |  #2  
LYDER avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
733 mesaj

ekran kartı yla alakası olabılır dıcem ama daha once vısta busıness kullandıysan değil sağ tus özellikler pencere gorunumlerınden ayarlayabılırsnız herhalde

neverofnever
04-09-2008, 13:14   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
507 mesaj

:) Lyder Vistada Sağ tuşdan sonra özellikler yok Kişiselleştirme var.Sorun çok basit bende şimdi anladım.Kişiselleştirme'ye girip varsayılan temayı Windows Aero yaparsanız pencerelerde saydamlık,geçişler arasında 3B Flip özelliği,başka pencerelere tıklarken geçiş efektleri ve bunun gibi görsel şeyler etkin olacaktır.