Vista Customization Pack

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
deniz007
06-02-2006, 13:22   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

Chip'in Şubat sayısında vermiş olduğu "Vista Customization Pack" adlı yazılımı bilgisayarıma yükledim. Ben sadece arayüzünü değiştireceğini sandığım için yükledim ancak yüklemez olaydım editörlerde bu programı yükledikten sonra herşeyin ingilizce olduğunu söylemedikleri için iş işten geçti. Şimdi ben bu programı kaldırıp Türkçeye nasıl dönebilirim?

Ramonnox
06-02-2006, 14:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
112 mesaj

Valla sen en azından yüklemişsin ben yüklerken windows cd siistedi cd yi taktıktan sonra kurmaya başladı ve kurulum bittikten sonra elveda windows hoşgeldin format pazar günümü tüm programarımı yeniden yüklemekle geçirdim belki de benim bir hatamdı ama deniz e şu konuda katılıyorum dergide açıklamalar yetersiz türkiye de herkez bilgisayarı yemiş yutmuş konumda değil analtım boyutunu daha alt sevilere çekmeniz gerekiyor tüm konular için geçerli diğer bir konu sata ncq disk arayan haber editüörünüzün konusu yerine ncq harddisklerin listesini vermeniz ncq nun detaylı anlatımlarına yer vermeniz bence çok daha faydalı olurdu Türkiye nin bir numaralı bilgisayar dergisisiniz tek satın aldığım dergi chip ama daha mükemmeli vermek daha detaycı olmak biz okuyucular açısından çok çok faydalı olacağı inancındayım 4 ay önce yapmış olduğunuz harddisk testi hala yaımlanıyor samsung sp 2004 c ncq destekli bir harddisk ama sizler 120 ıj nin testlerini yaptığınız içn açıkcası 200 gb yerine 120 gb almakla yetindim lakin harddisk in gürültü oranı çalışma sıcaklığı ... gibi testleri olmadığı için  size ve testlerinize ne kadar güvendiğimzin bir kanıtı bu ve gerçektende harddiskten çok memnunum ama aklım hala 200 hatta 250 gb harddisklerdse. Çalışmalarınızda başarılar.

faresdell
06-02-2006, 14:50   |  #3  
Yıllanmış Üye
123 mesaj

Bende programı yükledim windows cd istedi taktım yanlış cd dedi. Ok dedim.
Reset çektim.
Winlogon.exe-Giriş Noktası Bulunamadı.

1463720 yordam giriş noktası,SHLWAPI.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.
Kullanıcı Arabirim Hatası

Oturum açma Kullanıcı Arabirimi DLL msgina.dll yüklenemedi.
DLL dosyasını değiştirmesi için sistem yöneticinize başvurun veya özgün DLL dosyasını geri yükleyin

Yazısı çıktı. Format çektim :)

Ramonnox
06-02-2006, 15:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
112 mesaj

Burdan cıkan sonuç 2 format ve bir ingilizce menü maduru mart sayısında bu konu tekrar yayımlanır inşaalah dah detaylı olarak.

Banned
06-02-2006, 18:50   |  #5  
Banlandı
1,148 mesaj

arkadaşlar sistem geri yüklemeden bunu çözeblirsiniz ben öyle yaptım

deniz007
06-02-2006, 19:06   |  #6  
OP Yeni Üye
30 mesaj

İlk aklıma gelen sistem geri yüklemesi idi ancak bir önceki günlere yüklemek için sistem geri yükleme noktası yok idi. Neyse yapılacak şey belli FORMAT bu haftaları zaten boyuna format atarak geçiriyorum.

Banned
06-02-2006, 20:06   |  #7  
Banlandı
1,148 mesaj

arkadaşlar ben size başka bir dosya verim orjinal linki bulamadım kendim upload ettim
işletim sisteminin dilini değiştirmez sadece 26.68 mb güvenli ben kullanıyorum

saygılar...