Vista Etkinleştirme (Başka Pc de Kullanılıyor) ??

raplchel
19-02-2010, 23:55   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

şimdi en baştan anlatayım ben sorunu benim laptop aldım orjinal vits home pre. cd vede laptop un altında keyi ile neyse ben kaç kere denedim ama bir türlü beceremedim orjinal cd den format atmayı çok karışık neyse ben vista home pre. netden indirdim sp1 ve epeydir kullanıyordum ama her formattan sonra 100 küsür tane güncelleme çıkıyordu başıma vede güncelleme yaparken hep sorun çıkıyordu bende gittim sp2 indirdim home pre. kurulumu yaptım orjinal şifreyi yazdım ve güncelle dedim başka pc kullanılıyor diye hata verdi alt taraftada
yeni key satın alın
telefonla güncelleyin
başka key war onu deneyim
 felan gibi seçenekler war ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum yasal olmayan bir yollada gücel tutmak istemiyorum onun için beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden saolun..

ErKaN-23
20-02-2010, 00:12   |  #2  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj

microsoftu ara sorunu düzelteceklerdir, kendi lisassına ait sistemi kurduysan tabi, yani home premium lisansın varsa home premium kurman lazım

raplchel
20-02-2010, 00:22   |  #3  
OP Yeni Üye
27 mesaj

evet home pre. kurdum biraz araştırma yaptım lisans ı internet üzerinden etkinleştirme limiti dolmuş telefondan etkinleştirecekmişim ne kadar dogru acaba ??

Halil Mollaoğlu
21-02-2010, 13:03   |  #4  
CHIP Online
373 mesaj

Evet, internet üzerinden etkinleştirme sayısı sınırlıdır. MS Türkiye'yi arayıp 2 dakika içinde telefon üzerinden etkinleştirme yapabilirsiniz. Bu numarayı arayın:

444 67 87