Vista Home Premium Farklı Bir Problem?

fasterdem
25-08-2009, 10:13   |  #1  
fasterdem avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
404 mesaj

Arkadaşlar size bir sıkıntımdan bahsetmek istiyorum bi çözüm bulamadım aslında çok mühim değil ama belki bi çözüm bilen vardır:)

Arkadaşlar yukarda pc'mden iki ayrı örnek verdim.Şimdi sorularım şunlar:Mesela resimler klasöründeki resimlerin küçük ekran görüntüleri kayboldu önizleme yok ve bu sadece resimlerim klasöründe değil her konumda aynı sıkıntı oluyor.Ve bu sorunumla paralel aynı zamanda ortaya çıkan bi sıkıntı bu Oyunlarım klasöründeki simgelerde de bi problem var.Gördüğünüz gibi Crysis Mirros Edge gibi oyunların simgelerinde bir sıkıntı yokken diğer oyunların simgeleri normal windowsta olduğu konuma döndü.Ve bu iki sorunumda aynı zamanda başladı.Benim derdim bunlar değil bunlar ufak tefek sorunlar kafama takmam normalde ama ben bilgisayarıma bi virüs girmiş veya sistem dosyalarından bazılarının zarar görmüş olabileceğini düşündüm ve bu problemimi sizinle paylaşmak istedim.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler...

karamazov74
25-08-2009, 11:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
149 mesaj

Denetim Masası-Performans Bilgileri'ne gir.Sol üst tarafta Görsel Efektleri ayarla diye bir seçenek var.Buraya gir ve ''En iyi görünüm için ayarla'' seçeneğini işaretle ve Tamam deyip çık.Sorunun çözülecektir.

fasterdem
25-08-2009, 11:39   |  #3  
fasterdem avatarı
OP Yıllanmış Üye
404 mesaj

Teşekkürler abicim problem çözüldü:)