vista & deep freeze

Esc
18-08-2008, 13:20   |  #1  
Esc avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
109 mesaj

Merhaba oncelikle ben vistam icin deep freeze yukledim ama messenger ve skype deki degisiklikleri bile kitliyor bunu nasil onliye bilirim.. tesekurler simdiden

HİPNOZUM
18-08-2008, 17:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
870 mesaj

başlat - denetim masası-windows güvenlik duvarı adı altında Özel durumlar butonu var ona tıklayıp  istedigin  programın üstüne bir tık yap sadece

uGuR.uK
18-08-2008, 17:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
HİPNOZUM
başlat - denetim masası-windows güvenlik duvarı adı altında Özel durumlar butonu var ona tıklayıp  istedigin  programın üstüne bir tık yap
o ayarı degistirmek neye yararki, adam deep freeze yüklemiş. deep freeze önce pasif yapıcasın, sonra gerekli tüm ayarlarını vs. yapıp bilgisayarı yeniden başlatıcaksın ve deep freeze tekrardan pcnin son haliyle aktifleştiriceksin. deep freeze calıştıgı sürece ayrım gözetmeksizin herşeyi sıfırlar.

Esc
18-08-2008, 18:25   |  #4  
Esc avatarı
OP Yıllanmış Üye
109 mesaj

Deep freeze zatenyukle ve aktif ben messeger yada skype den birisin ekleyip sildimi eski biraktigim gibi kalmiyor onu ayrlamak istiyorum mesala simdi deep freeze aktif ben birini ekledim reset atiktan sonra o kisi yok

uGuR.uK
18-08-2008, 21:05   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

msne kişi ekleme bilgisayarında saklanmazki, microsoft sunucularına kaydedilir. ancak yazılım hızlı erişim icin cogu dosyayı diske yükler ve ordan acılır erişimi saglar(belirli periyotlar haric), sende ekleyince-silince sunucuya gidiyodur ama messenger ordan güncel bilgiyi alamıyodur diyebilirim anca, baska bisey olcagını sanmam. kaldıki evde kullandıgın makinaya deep freeze gereksiz bence...

Esc
18-08-2008, 22:29   |  #6  
Esc avatarı
OP Yıllanmış Üye
109 mesaj

Anlasildi. elazigli cok tesekur ederim cevaplariniz icin..