vitayı kaldırıp xp kurcam,cd den boot sorunum var

ECELone
27-09-2008, 13:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

öncelikle herkese selamlar ve iyi günler sizden acil bi konuda yardım istiyorum bende şuan pcde vista starter mevcut bunu kaldırmak istiyorum yerine xp professıonal kurucam ama xp deki gibi cd den ön yükleme yapmak için bı tusa basın vs demıyor regedıttekı ayarlarıda baktım sorun yok ne yapmam gerekıyor lutfen yardım edin yoksa delirmek uzereyım starterden nefret ettım resmen şimdiden saolun

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 28 Eylül 2008 15:41
NOya__
27-09-2008, 13:25   |  #2  
Yeni Üye
24 mesaj
ECELone
öncelikle herkese selamlar ve iyi günler sizden acil bi konuda yardım istiyorum bende şuan pcde vista starter mevcut bunu kaldırmak istiyorum yerine xp professıonal kurucam ama xp deki gibi cd den ön yükleme yapmak için bı tusa basın vs demıyor regedıttekı ayarlarıda baktım sorun yok ne yapmam gerekıyor lutfen yardım edin yoksa delirmek uzereyım starterden nefret ettım resmen şimdiden
dostum ben sitede admin değilm aama değiğin konuyu biliyorumve acil dediğin içinde yarcımcı olmak istedim ! bilgisayarıı açarken bios a giriyosun ordan ! boot ayarları wardır oraya girince gorecksin zaten  1   2  3 die numaralar işte orda 1 numarını karşısında ssenin dvdrooom un yada cd room un olacak n kullnıyosun artık kısacası disk sürücün  ilk numarada olacak ki bilsiyara ilk açılşta disk sürücündeki cd yi fark etsin ! kolay gelsin

ECELone
28-09-2008, 11:50   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

saolasın kardeşim işe yaradı çok teeşekurler

NOya__
28-09-2008, 21:24   |  #4  
Yeni Üye
24 mesaj
ECELone