Vodafone'dan avantajlı Lumia 520 fırsatı!

CHIP Online
24-06-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Nokia'nın en yeni Lumia'larından Lumia 520, bu avantajlı fırsatlarla Vodafone'da satışta!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/vod ... -firsati_41113.html

Vodafone Türkiye, Nokia'nın yeni akıllı telefonu Lumia 520'yi avantajlı fiyatlarla aboneleriyle buluşturuyor. Vodafone aboneleri, A.C.A.İ.P Ekonomik ek ödemelerle sunulan Nokia Lumia 520'ye her yöne bol bol konuşturan Cep Avantaj tarifelerine ek günde sadece 50 kuruştan başlayan fiyatlara sahip olabiliyor.

Akıllı telefon seçmeyi, almayı ve kullanmayı "ACAİP" kolaylaştıran Vodafone Türkiye, herkes akıllı telefonunda Süper İnternet'i korkmadan kullansın diye, kampanya dâhilinde, paket tutarını aşmayan 250 MB'lık Süper İnternet paketini 2 ay boyunca hediye ediyor. Telefonun kampanyasız satış fiyatı ise 599 TL olarak belirlendi.  

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin dünya kalitesinde son teknolojilere Vodafone farkıyla eşit şekilde ve kolaylıkla erişebilmesi için çalışıyoruz. Bir süre önce, abonelerimizin teknolojiyi kolaylıkla kullanmaya başlayabilmesi için Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformumuz ACAİP'i hayata geçirdik. Vodafone'da ihtiyaca en uygun akıllı telefonu seçmek, almak ve kullanmaya başlamak ACAİP kolay diyoruz. Şimdi ise Lumia 520'yi abonelerimizle buluşturuyoruz. Abonelerimiz, Nokia Lumia ailesinin en yeni üyesi olan Nokia Lumia 520'ye, faturalı tarifelere ek çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekler."

Tüm Konu: Vodafone'dan avantajlı Lumia 520 fırsatı!

Kaynak: www.chip.com.tr