Vodafone'dan YHT hattında kesintisiz iletişim

CHIP Online
02-08-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Vodafone Türkiye, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattında kesintisiz iletişim sunuyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/vod ... iletisim_48679.html

Resimlerle: Geçmişe götüren 12 klasik tren

Türkiye'nin uçtan uca dijital kalkınması hedefiyle ilan ettiği Dijital Dönüşüm Hareketi doğrultusunda teknoloji yatırımlarını artıran Vodafone Türkiye, kapsama alanına dün hizmete giren Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattını da dahil etti.


Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren açılışına paralel olarak şebekesini abonelerinin kullanımına hazır hale getiren Vodafone Türkiye, şehirlerarası ulaşıma yeni bir soluk getiren YHT hattında da, abonelerinin 2G ve 3G mobil iletişim fırsatlarından kesintisiz yararlanmasını sağlayacak.


Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Vodafone Türkiye olarak Türkiye'nin uçtan uca dijital kalkınmasını sağlamak için yatırımlarımıza hız vererek Dijital Dönüşüm Hareketi'ni ilan ettik. Bu kapsamda önümüzdeki iki yılda 2 milyar TL'nin üzerinde yatırım planımızın olduğunu duyurduk. Şehirlerarası ulaşım ağlarını kullanan abonelerimiz Vodafone Türkiye'nin güçlü şebekesiyle iletişim hizmetlerinden özgürce faydalansın diye yer altı hatlarında Vodafone Türkiye GSM hizmetlerini sağladık. İstanbul-Ankara arasını 3.5 saate düşeren YHT hattında da abonelerimize Vodafone kalitesinde kesintisiz iletişim hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimizin memnuniyetini sağlayan, onların ihtiyaçlarına cevap veren, dünyanın en ileri teknolojisini sunan hizmet ve ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Ülkemiz için değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde Vodafone Grubu'ndan aldığımız destek ve cesaretle yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz ve teknolojinin küçük mucizelerini sunarak, 'Türkiye'nin iletişim teknolojileri ile dijitalleşmesinde, herkese ilham verme' misyonumuzu devam ettireceğiz." 

Tüm Konu: Vodafone'dan YHT hattında kesintisiz iletişim

Resimlerle: Geçmişe götüren 12 klasik tren

Kaynak: www.chip.com.tr