Vodafone, hizmetlerini Facebook'a taşıdı

CHIP Online
04-02-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Vodafone, müşteri hizmetleri üzerinden yapabileceğiniz bu hizmetleri Facebook'a taşıdı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/vod ... a-tasidi_38480.html

Vodafone Türkiye, bu vizyonunonline müşteri hizmetleri kanalındaki en son halkası olarak "Vodafone Facebook Self Servis" uygulamasını hayata geçirdi.


Vodafone mevcutta var olan Online Self Servis, Sesli Yanıt Self Servis, SMS Self Servis, *7000# Self Servis, Vodafone Forum, Cep Self Servis ve akıllı telefonlar için geliştirilmiş Self Servis Uygulaması gibi Self Servis Kanallarına bir yenisini daha ekledi. "Vodafone Facebook Self Servis" uygulaması ile faturalı veya faturasız hatlarla ilgili  birçok abonelik işlemini, müşteri hizmetlerini aramaya veya Cep Merkezi'ne gitmeye gerek kalmaksızın, Facebook üzerinden gerçekleştirmek mümkün.


Uygulama, TL yükleme, TL transfer etme, geçmiş veya güncel fatura görüntüleme, ek paketler alma ve bakiyelerini görüntüleme, hattı yurtdışı kullanıma açma, kapama gibi servis değişikliklerini kapsayan geniş bir hizmet yelpazesini, tek tıkla erişilebilir kılıyor. Facebook hesaplarına yükledikleri uygulamayı bir kez cep telefonu numarasıyla eşleştiren aboneler, sonrasında yanlarında telefonları olmasa bile hat işlemlerini Facebook'a erişebildikleri sürece kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.


Facebook arama kutusuna Vodafone yazarak "Uygulamalar" başlığı altında çıkan Vodafone Facebook Self Servis uygulamasına erişebilirsiniz


Tüm Konu: Vodafone, hizmetlerini Facebook'a taşıdı

Kaynak: www.chip.com.tr