"VTX" Sizce Nasıl....?

H€LL
12-08-2009, 11:59   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
277 mesaj

daha önce başka bir arkadaş vtx vs sapphire diye bi konu aşmış benimkide içerik olarak aynı olucak ama..... bende daha önce atı 4770 mi 4830 mu diye bi konu açmıştım yaklaşık 2 ay önce fakat ekran kartımı daha yeni aldım çünkü psu içinde para biriktirdim 500W psu ve atı 4850 aldım bu kartı bulabilmek için nerdeyse bütün teknoloji marektlerini doşatım tek bi tanesinde 4850 bulabildim oda istanbul mağzasında sapphire ve vtx kalmış bende sapphire olsun dedim ama tam siparişi verirken istanbul mağzasında sapphire satılmış bende mecbur vtx aldım
ilkten vazmı geçsem almaktan dedim ama başka bi yerde de bulamayınca aldım kart elimde biraz araştıdım vtx'in powercolor'ın olduğunu öğrendim bu beni birazda olsa rahatlattı en enzında teknoloji marketlerinde gördüğüm adını duyduğum bi marka donanımhaberde de benzer konudaki yorumları okudum gnelde markayı kafana takma diyor herkes performans olarak bi fark olmıyacağını bende biliyorum sonuçta aynı kart ama kalite ve dayanıklıkta nasıl ??? benim eski ekran kartım nvidia chipsetli gigabyte 2 senedir kullanıyorum hala 0 gibi kutusuna koysam 0 diye satılır VTX te uzun yıllar sağlam kalırmı sonuçta öğrenci adamın her yıl ekran kartı değiştircek durumum yok en az 2 yıl dayanması gerekir neyse lafı baya uzattım herhalde artık sözü size bırakıyorum
NOT: son olarak şunu belirtiyim VTX hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum vtx ile sapphire kıyaslaması değil

ADEM-KAYA
12-08-2009, 19:57   |  #2  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

bilmiyorum ama ürünleri genelde ucuz oluyor.bunu forumda en iyi bilen, KAPTANOS a sormak lazım;)

H€LL
13-08-2009, 14:01   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
277 mesaj

yeni yeni yaygınlaşan bi ürün olduğu için kimsenin VTX hakkında pek bi bilgisi yok ne yazıkki mecburiyetten aldık ama umarım pişman olmam şimdilik bi problemim yok tek sorun oyunlarda kart daha fazla ısındığı için fanda buna bağlı olarak daha hızlı dönüyor tabi biraz ses yapıyor çok abartılı bi ses değil ama daha sessiz olması beklerdim

Süleyman.
13-08-2009, 14:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Pişman olacağınızı sanmam. GPU üreticileri kolay kolay kalitesiz, standartları yakalayamayan firmaya üretim yaptırtmazlar.