w.cn hesapları kapandı(mı?)

ndmm
14-11-2010, 18:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

MRB. ARKADASLAR. BUGUN SAAT AKSAM ÜZERİ 5 CİVARI @W.CN UZANTILI HESABIMA GİRİŞ YAPTIĞIMDA ID VEYA PAROLA YANLIS HATASI ALDIM.MAILE GIRMEK ISTEDIGIMDE:

Oturum açma engellendi
örnek_yazı[email]yorum@w.cn[/email] ile oturum açma şu nedenlerden biri dolayısıyla engellendi:

• Birisi çok fazla kez yanlış parola girdi.
  • Bu ID için bir kuruluş üzerinden kaydolduysanız, henüz hesabı kullanamayabilirsiniz.

HATASI ALDIM.GOOGLE DA 2-3 YERE BAKTIM W.CN HESAPLARI İLE İLGİLİ KAPATILMA SÖZ KONUSU VS.

W.CN HESAPLARI TEKRAR ACILACAK MI?
EGER ACILMAYACAKSA HOTMAIL KISILERIMI ALMA IMKANIM VAR MI?
3. OLARAK KAFAMA SIKABILME IMKANIM VAR MI :D ?

NET BİR BİLGİ ALABİLİRMİYİM.

Kapalı Hesap (165132)
14-11-2010, 18:53   |  #2  
Kapalı Hesap
116 mesaj

Haklısın böyle bir söylenti var ama msn açıklama yapmadı benim hotmail.com olmasına rağmen aynı şekilde msn e form attım soru yolladım cevap yok tek mağdur sen değilsin yani...Ben konu hakkında konu açmıştım https://www.chip.com.tr/forum/oturum-acma-engellendi_t185138.html istersen bunu kapat buradan takip edelim forum kirlenmesin?Sorun aynı sonuçta...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (192951) ~ 14 Kasım 2010 18:58
ndmm
14-11-2010, 18:58   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

maıl nasıl yolladın banada lınk vs. atarmsn bende övqü dolu sözler yazmak ıstıyorum onlara :@

Kapalı Hesap (135391)
15-11-2010, 09:27   |  #4  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Normal açılıyor.

ndmm
15-11-2010, 13:39   |  #5  
OP Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: Geçenin_Yargıcı  
Hesapların kapandığını nerden çıkardın öyle bir şey yok tıkır tıkır çalışıyor.
baslıgı okursan hesaplar kapandı mı? yazdım yani bende bilmiyorum.sadece araştırdıklarıma göre kapanıcak vs. diyolardı.benım hesabım @w.cn 3 qundur acamıyorum ne msn yi ne maılı ?

ndmm
15-11-2010, 13:41   |  #6  
OP Taze Üye
8 mesaj
Beyler hesaplar kapalı değil kontrol için birtane aldım.
https://signup.live.com/signup.aspx?...lic=1&id=66055
Hemen saldırıya geçmeyn sakin (hareketsiz) hesaplar siliniyor veya bloke oluyor  hareketli hesaplarda sorun yok yani temizlik yapılıyor.
yanı kullanılmayan, atıyorum 5 ayda bi girilen hesaplar siliniyor diyorsun.anladım.insallah geçiçi bir durumdur.çünkü gunde 12 saat msn acık olur benım :S

ndmm
15-11-2010, 14:56   |  #7  
OP Taze Üye
8 mesaj
Msn nin istersen 24 saat acık olsun hesap aktif olması gerekiyor dan sen ne anladın gönderme  alma yapmayan hesaplar kapatılıyor dedim .
İkincisi yazdığım cevabı iyi analiz etmeden okuduğun gibi cevap verme.
Sen hesaplar kapandı mı yazmışsın. Varsayımında bulunmuşsun.
Bende buna karşılık kapandığını nerden çıkardın böyle bir şey yok dedim sen nasıl anladın nasıl değerlendirdin bilmiyorum artı senin ne yazdığını görüyorum sana verdiğim cevaptan başka anlamlar çıkarmaya calşma yoksa  bu yazışmanın sonu gelmez.

bence abartıyosun.ben baska anlamlar cıkarmıyorum bunu nerden cıkardın.ben bılgı sahıbı olsam bu konuyu acmam heralde senın amacın ne anlamadım ?

Spaydi
16-11-2010, 20:11   |  #8  
Yeni Üye
34 mesaj

bnde de aynı sorun var şifremi değiştirdim ama yinede açılmıyor. :(((