Warhammer 40,000: Rogue Trader Hakkında

Penetrator God
13-02-2024, 19:41   |  #1  
Penetrator God avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2022

Warhammer 40,000: Rogue Trader, Games Workshop tarafından yaratılmış popüler bir evrende geçen RPG oyunudur. Pathfinder serisinin geliştiricileri olan Owlcat Games tarafından geliştirilmiştir. 7 Aralık 2023'te yayınlanmıştır.

Oyunda, insanlığın Tanrı İmparatorunun emriyle İmparatorluğun sınırlarını genişletmek için galaksinin uzak bölgelerini dolaşan eski bir uzay makinisti ve kaşif ailesinin torunu olarak oynuyoruz. Ailemize, neredeyse sınırsız özgürlük veren özel bir belge verilmiştir.

Oyuncu uzay gemisiyle seyahat ederek ya ticaret yolumuza yeni dünyalar ekliyor ya da onları değerli kaynaklardan mahrum bırakıyor. Ayrıca Kaos güçleri ve çok sayıda yabancı ırkla karşılaşıyoruz. Bir grup kahramanı kontrol ediyor, istatistiklerini geliştiriyor ve görevleri tamamlıyoruz.

Taktiksel sıra tabanlı savaş oyunun önemli bir parçasıdır. Oyunda ilerlemek için karakterlerin yeteneklerini iyi kullanmalıyız. Hikaye ise doğrusal değil ve oyuncunun kararlarına göre şekilleniyor. Oyun ortalama 100 saate yakın bir oynanış sunuyor.