WD 500GB

Rise Of Pc
16-11-2010, 16:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
153 mesaj

Arkadaşlar Western Digital WD5001AALS modelini almak istiyorum ürün harika ancak kafam karışık bir sürü çamur atmalar olmuş ürünü sizce alayımmı yoksa başka bir ürünmü alayım öneriniz?

kartal7
19-11-2010, 01:01   |  #2  
kartal7 avatarı
Yıllanmış Üye
380 mesaj

http://www.hepsiburada.com/Liste ... productid=bd8501070  bu modeli bende kullanıyorum. birinci gelen ürün kargolama hatasımı başka birşeymiydi bilmiyorum bozuk çıktı. ikinci gelen benim hatamdan arızanlandı, servise gönderdim, yenisini gönderdiler. 2 senedir kullanıyorum. bir sorun çıkmadı. bu son gelen üründen.   bence  güzel bir ürün içine sinmese  2006 aldığım pc,deki asus anakartı bir türlü adam gibi çalışmadığı için garantiye gitti gelen öncekinden farklı çalışmadığı için  samsung 160 gb  1mb ön bellekli hardiskim fanın sesinden fazla ses çıkarıyordu. pc eski model ise hardiskin ses çıkarma sorunu bitmeyecektir. sana tavsiyem western-digital-caviar-black yada samsung alman iki hardiskim var biri western-digital-caviar-black diğeri samsung karar senin.

Cryptical
19-11-2010, 03:14   |  #3  
Taze Üye
6 mesaj

çok ses çıkartıyor almanı tavsiye etmem bende almadan evel yorumlara baktım millet ses çıkarıyor filan gibisinden yorumlar gördüm sipariş ettirdim exa'dan maalesef çok ses çıkarıyor nasıl bir ses diye sorucak olursan cırıltı yapıyor işlemci fanı sesi gibi yani cırıl curul ötüyor bildiğin sanki eskimiş hdd gibi 5 yıllık kullandıgım samsungdan böyle ses gelmiyordu desem yalan olmaz alırsan seagatenin 500 gb 32 mb cache modelini öneririm biraz bulmakta zorlanırsın belki ama biraz araştır samsung alma onlarada iftira attıklarını duydum birkaç yerde o yüzden seagate wd ii markalar ben şuanda cavier black kullanıyorum performansı çok iyi ama istersen al sese kendin şahit ol başkalarına inanmazsan

Son Düzenleme: Cryptical ~ 19 Kasım 2010 03:21
şafak89
20-11-2010, 00:38   |  #4  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

wd green alın o zaman sessiz olun diyorsanız :)