web cam

xxmel
24-07-2007, 18:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaslar merhaba

ben amerikdaan notebook aldim.o yuzden hersey ingilizce.ve ben web cam aldim..sanirim guvenlik duvaindan dolayi sorun veriyo..ben deo yuzden turkce olmasini istiyorum ..ne yapmam gerkiyor..yamalardan falan bahsediyolar ama.. forma atmam sart mi yama olmaz mi.snra da xp ye gcicem bu vistayi sevmedim.. onu da nasil yapablirim ..bana yardimci olurmusunuz kanser olcam yoks yaa:):)

uGuR.uK
24-07-2007, 19:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

madem xpye geccen hic tr yamayla ugrasma, turkce bi xp cd'si bularak cak formatı vistaya tertemiz tr xp'ne kavus ;)

Borga-x
24-07-2007, 22:45   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

turkce yamalarla çok boğusursun. Bencede XP cd'si bul ve temız bır xp kur derim bende

tryst
24-07-2007, 22:56   |  #4  
Yeni Üye
47 mesaj

kuLLandığın webcam in Vista da probLemsiz çaLı$tığından eminmisin? BeLki driver uyumsuzdur...

Ayrıca arkada$Lara katıLıyorum, sende $imdi Home Premium Vista vardır, tam kasıntı zaten... imkanın varsa ULtimate Vista kuLLan bence, ama en kısa yoLdan çözüm Xp kurmak oLur Gülümseme

xxmel
25-07-2007, 01:38   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

saolun arkadaslar bende oyle yapmayi dusunuyorum.ama hazir vistaya gecmisken de birakmak istemedim.. ama yapicaz artik baska care yok:) ama guvenlik duvarindan kaynaklandigini biliyorum..cunku ilk yukledigimde calisti.uninstall yaptim.tekrar yukleyemdim bi turlu..anlatiyo biseyler, cesitli uyarilar cikiyo da, inglizce dye anlamiyorum fazla ne dedigini..o yuzden turkceye gecebilsem de olurdu..ne salak sey ya..:)

tryst
25-07-2007, 09:31   |  #6  
Yeni Üye
47 mesaj

Denetim Masasınndan GüvenLik duvarını devre dı$ı bırakabiLirsin, birde böyLe dene istersen.
Ama Windowsun ingilizceyse ve ingilizcen pek iyi değilse, her problem çıktığında da böyle zor durumda kalacaksan türkçe 1 işletim sistemi kullanman şimdilik senin için daha faydalı olacaktır.

Son Düzenleme: tryst ~ 25 Temmuz 2007 09:31
ahmetali53
25-07-2007, 17:35   |  #7  
Yıllanmış Üye
197 mesaj

Öncelikle şunu söylemek istiyorum orjinal XP Pro kullanıyorum ve bütün yardım dosyalarının ikinci bilemediniz üçüncü adımı ingilizce.Az buçuk ingilizcen varsa orjinal sitemini bırakıp korsan kullanmamanı tavsiye ederim. Tabi sen bilirsin. Birde dil paketlerinin yüklenmesi o kadar zor değil bildiğim kadarıyla .msi uantılı bir dosya  oluyor tıklıyorsun ve kuruyor. En azından benim sistemim öyle ben bu dosyayı çalıştırmazsam XP Pro ingilizce olarak kalıyor.
Neyse kolay gelsin .