Web Tabanlı Browser Mafya Ve Gangster Oyunu Yeni

SerkanBalci
23-09-2016, 18:07   |  #1  
SerkanBalci avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2016

EJDERMAFYASİ NEDİR?

EjderMafyasi temel olarak aile savaşlarını konu alan web tabanlı, çok oyunculu bir mafya oyunudur.

Dünyaya yeni geldiğinizi düşünün. Bildiğimiz dünya falan değil. Her türlü pisliğin döndüğü, sokak serserilerinin her köşe başını tuttuğu, mafyaların şehirlere ve ülkelere hükmettiği bir dünya. Temel olarak sokak serserisi olarak ( belki de toy bir gaspçı) başladığın bu alemde amacın mafyaların ileri gelen üyelerinden olmaktır. Bu pis dünyada hayatta kalabilmenin gereklerini yerine getirmelisin. Gerektiğinde ekonomik, gerektiğinde ise siyasi gücünü arttırarak hayatta kalmalısın. Dostluk bağlarını ihmal etmemeyi unutma küçük serseri. Bunu yaparken aslında kimseye güvenmemen gerektiğini aklından çıkarma, ya öl ya da öldür! Hayatta kal ve dünyayı kendi yasalarına göre yönet!

Bu dünyada mesleğinizi kendiniz belirlersiniz. İster bir içki kaçakçısı, ister bir mafya babası, ister suçunu büyük titizlikle yapan bir soyguncu… Tabii ki biz size tetikçi veya kapkaççı olamazsınız demiyoruz. Bir mafya, yer altı dünyasında yapılabilecek her türlü pisliği burada yapabilir. Burası EjderMafyasi! Çocuk parkı değil!

Mafya oyunu, Mafya oyunu oyna, Mafya oyunları, Online mafya oyunları,

EjderMafyasi Nasıl doğmuştur?

Eski zamanlarda ülkeler gayet refah içinde yönetiliyordu. Cumhuriyetler olsun, krallıklar olsun, hepsi tıkır tıkır işliyordu. Mafya dünyası da bu durumdan gayet memnundu. Çünkü yer altı dünyası imgesini kazanmalarına bu yol açmıştı. Her şey el atından dönüyor, ticaretler gizli olarak yapılıyordu. İçki ve tütün kaçırma suçundan içeri alınma gibi bir durum olduğunda; yine el altından paralar dönüp içeriden çıkarılıyordu. Her şey mutlu mesut giderken derken dünyada düzen bozuldu. Ülkeler bir krize doğru gitmeye başladı. Ya da tarih kitapları bunu böyle yazdı.

O dönemde dört büyük mafya babasından duyduğumuz durum ise bu değildi. Amerika, Okyanusya, Avrupa ve Asya kıtalarına hükmeden dört büyük usta. Bunların hepsi sıkı dosttu ve birbirlerinin ülkelerine girme teşebbüsleri dahi olmazdı. Yer altı pazarı ciddi bir yerdir delikanlı. Öyle hainlikler olmaz!

Velhasıl dünyada düzen bozuldu, krallıklar çökme noktasına geldi. Bunun üzerine Parti yönetimleri başa geçmeye çalıştı. Nitekim oldu da. Sürekli bir sıkı yönetim durumu gözlenmeye başladı. İş gücü arttı, kölelik arttı. Buna rağmen insanların refahı her geçen gün düşüyordu. Hükümetler ise istatistikleri her geçen gün arttırıyor ve sanki insanlara durumun sürekli daha iyiye gittiğini empoze ediyordu. Ancak bunun böyle olmadığı yer altında fark ediliyordu. "Hükümetler bu dünyanın kralı değildir." Vizyonuyla kaynamaya başlayan yer altı dünyası en sonunda bir yerlerden taştı.

Mafya oyunu, Mafya oyunu oyna, Mafya oyunları, Online mafya oyunları,[/url]


Bu dört büyük kıtanın sahipleri en sonunda toplandı. Yönetimi ele almaya karar verdiler. Parti yönetimi çöktü ve yerine mafya toplulukları geldi. Yönetim birleşti, kıta ayrımı yapılmaksızın dünyadaki düzenin adı EjderMafyasi oldu. Ancak burası onlara göre değildi. Dört ustanın yaşlanmasıyla beraber, bu toplulukların varisleri yönetimi devraldı. Ancak varislerin dostlukları sıkı olmadığından savaşlar çıkmaya, suç oranı artmaya ve halk artık kendini korumak için iş gücüne değil suça yönelmeye başladı. Ülkeler bölündü, çeteler kuruldu. Çetelerle yetinemeyenler aileleri kurdu ve suç böylece arttı. Halkın benzin istasyonları, restoranları ve otelleri sokak çeteleri tarafından yağmalandı ve el konuldu. Düzen bozulmadan önceki sistemde bu işletmeler geri alınıp halka teslim edilirdi. Ancak çatışmaların çıkmasıyla bu uygulama sona erdi. Çeteler, aileler bu mekanları sokak serserilerinden alıp gelir elde etmeye başladı ve bu böyle sürüp gitti. Sanıyor musunuz ki artık hiç camı kırılmamış mekan, alındığı gibi duran otomobil kaldı.Şimdi artık sıra sende! Eline silahını, üstüne deri ceketini al ve suç işlemeye hazırlan. Artık doğduğun yer, ebeveynlerin önemli değil. Tek güvencen belindeki silahın ve bileğindeki kuvvetin. Gücünü göstermenin tam sırası! EjderMafyasi artık dağıldı; peki ya sen bu dünyada sağ kalacak mısın?


EjderMafyasi sana güç vaat ediyor!

İmparatorluğunu kur >> [url=http://www.ejdermafyasi.com/]ejdermafyasi

online mafya oyun  online gangster oyun  mafya oyun  Mafya oyunu oyna  web tabanlı mafya oyunu  Yazı tabanlı mafya oyunu  Online mafya oyunlari  Browser mafya oyun web tabanlı gangster oyunu  Web bazlı mafya oyunu  En iyi online mafya oyunu  Online en baba mafya oyunu  Mafya oyunları  Mafya ve gangster oyunları  Online mafya  Mafya oyunu oyna  argomafya  Browser mafya oyun  web tabanlı mafya oyun  Ejdermafyasi  Ejder mafya  Ejder mafya oyun  Ejdermafyası  Mafya ejder  Text tabanlı mafya oyun  En iyi mafya oyun  Mafya alemi  En iyi mafya  Bütün mafya oyunları  Mafia oyunları  Online mafia oyunları  Mafia oyun  Browser mafia oyunları  Web tabanlı mafia oyunları  Mafia oyun oyna  Ejder mafia  Online ejder mafia  Ejder mafia oyun  Ejder mafyası hileleri  Ejder mafya hileEjder oyun

LordSalindor
20-10-2016, 19:09   |  #2  
LordSalindor avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
16 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2015

#TÜRK Online MAFYA Oyunu>>|| http://www.EdjerMafyasi.com ||<<

STroNG44
24-10-2016, 12:06   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2016

meme