Wi-fi kullanamıyorum!

tayfun_64
26-08-2013, 19:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
122 mesaj

Merhabalar... TTnet sınırsız internet aboneliği bulunmakta ve bunu bizimde katılmamız ile 4 kullanıcı bulunmaktadır.Diğer 3 kullanıcı modemin bağlı olduğu yer ve iki yakın komşu.Onların bağlantısında hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen ben hem laptopda Q530 modeli hem onunla hemde samsung s3 cihazında bağlanmakta sıkıntı çekiyorum.Laptop açıldığı sırada ağa bağlanırsa sıkıntı yok ama bağlanmazsa sorun giderici kullanıyorum bir işe yaramıyor bilgisayarı kapatıp açıyorum wifi açıp kapatıyorum bir şekilde bağlanıyor tabi bu arada geçen süre ne kadar olduğu değişiyor. tabi bağlantı olduktan sonra da bağlı gözükmesine rağmen internete girmediği oluyor internet erişimi yok vs bişey yazmıyor.bunların yazdığı oluyor ama sıkıntım o değil. telefondan girmek istediğimde ise şifre yanlış yazıyor ki şifre değiştirilmedi ve aynı şifreyi yazdığımında yine bir süre o da bağlanabiliyor.diğer 3 kullanıcı bir sıkıntı yok ve hızlarından gayet memnunlar. çekim gücü 2 ve 4 arasında değişiklik gözüküyor modem e çok uzak değiliz karşı komşu ve modem e yakın bir yerden kullanmaya gayret gösteriyoruz ne yapabiliriz?