Wifi problemi

Mehm3taLi
30-04-2017, 16:28   |  #1  
Mehm3taLi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Merhaba benim problemim Wifi'da ağlar gözükmüyor fakat kayıtlı ağlara otomatik olarak giriyor. Bilgisayarı uçak modu'na yada wifi açıp kapatığım zaman bazen ağlar görünüyor bazen gözükmüyor. Bütün driverları güncelledim Eset NOD32 9.0 anti virus programı yüklü işletim sistemim Win 10 Pro. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

White-Fox
01-05-2017, 16:30   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Yani evinizin yada çevrenizin dalgaları okunaksız hale getirmesi bir ihtimal.Bilgisayarınızdaki harici yada dahili wifi cihazınız bozuk olabilir.Modemin dibinde ağı görmüyor ise ozaman kesinlikle sorununuz var demektir yazılımsal mı donanımsal mı bakarsınız.Driver günceller yada yeniden yükler çözemezseniz donanımsal olduğunu varsayabiliriz.

Lutfican
10-05-2017, 16:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
214 mesaj

Merhaba, Bilgisayarı açtığınızda internete hemen bağlanmıyorsa eğer görev çubuğundaki ağ işaretine sağ tıklayıp sorun gider seçeneğini seçerseniz düzelir. Ama herşeye rağmen olmaz ise WiFi adaptoru kurarsanız kesin düzelir. Ayni şeyleri ben de yaşadım. Maalesef Win 10 dan kaynaklanıyor bu hata. Özellikle eski sistem PC lerde