win 7 64 bit ve sql server 2005

black_flood
26-11-2009, 17:50   |  #1  
black_flood avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

windows 7 64 bit kurdum iyi güzel 64 bit şartını çıkartanda microsoft oda güzel ama bir 64 bit uyumlu adam akıllı konsol yapamamışlar. eta 8 sql kurmanın bu kadar sorun olacağını hiç düşünemesdim. veri tabanı okuma hataları hataları düzelttim bu sefer sql server den kaynaklanan veri taransfer hataları nedeni ile terminallerdeki sorunlar başlı başına bela oldu kaldı başıma. bir şekilde onlarıda aştım artık sql server ve clientlerin düzgün çalıştığından eminim.

adam gibi bilen birisi varsa şu eta sql 8 denen saçma yazılımı yedekleri install sonrasımı aktaracam yoksa öncemi ?? ayrıca şu configürasyon yazılımı çalıştırma şartını kaldırma mümkünatı yokmu illa her install sonrasında bunu yapıulandırmak zorundamıyım.

terminallerde bir şekil açtım serverde gram çalışmadı eta 8 anlayamadım gitti fıtık ettirmek için özel yapılmış sanırım. vista ortamındada aynı sorunları 32 bit versiyonda yaşayan çok. ama sistemde 6 gb ram ve çift çekirdek işlemci olunca mecburi win7 64 bit kurdum.

ilkayci
10-03-2012, 22:39   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

:) Yedekleri en sonda alırsanız daha iyi olur. Etanın garipliğini yazılımcılarının ağzından da duyduğum için gülüyorum :)