win 7 açılışta masaüstüne geçmiyor !

sinanozk
03-10-2011, 11:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
479 mesaj

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var,nasıl iş anlamadım.böyle bir sorun yoktu önceden,ilk defa bikaç gün önce yaptı düzelttim ama bugün yine oldu.bilgisayarı başlatırken herşey normal.win 7 açılıyor,hoşgeldiniz falan diyor ancak masaüstünü açmıyor.sadece ekranda ufak bir kutu içerisinde 'Kişiselleştirilmiş ayarları yapılıyor' yazıyor ve kutunun içinde de 'C:/Users/sinan/AppData/Local/Temp/ElwhOqs80T5L.exe' yazıyor.öylece bekliyor.ctrl-alt-del den görev yöneticisi açıldı da kaynak izleyiciden bu exe dosyasının görevini sonlandırıp masaüstüne geçtim.bikaç gündür yoktu şimdi açılırken yaptı yine.sorunun kaynağı neden olabilir bilen var mı arkadaşlar.formatlık bişeyler çıkmaz inşallah.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Kapalı Hesap (153334)
03-10-2011, 14:16   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Hacı benide deli etti denemedigim sürümü kalmadı ama kuruyorum bilgisayarı kapatıyorum  kendi kendine açılıyor sinirden pardus 2011 kurudm yine.Xp sp 2 dfalarca kurdum bu bilgisayara şimdi oda ses kartının driverini yükleyince reset atıyor.Kısacası soğudum.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (74226) ~ 03 Ekim 2011 14:19
Zfr Arc
03-10-2011, 16:49   |  #3  
Zfr Arc avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
39 mesaj

Bilgisayarına virüs bulaşmış anlatığına göre destop'u siliyor ve kendi template'ni gösteriyor iyi bi antivirüs ile tarat olmadı daha önce normal çaıştıgı bi zamana geri yükleyip bilgisayarı tara düzelme olasılığı yüksek. Eğer sistemden kaynaklanan bişeyse format kesin çözüm :)