Win 7 Cd yazma sorunu lütfen yardım

karahan16
07-04-2010, 22:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum, Vistadayken yada XP deyken bu sorun yoktu, NTİ Cd & Dvd Maker yüklü, Vcd yapmayı denedim videoyu dekode ediyo sonra yazmaya geçtiğinde hata veriyo, Neroyu kurdum ondada aynı dekode ettikten sonra cd ye yazma işlemine geçince hata veriyo kaç tane cd boşa gitti lütfen yardım. Nero 9 kullandım olmadı  NTİ 7 de olmuyo

zxsel
08-04-2010, 01:04   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
903 mesaj

donusturdugun  vıdeo dosyasını bence total vıdeo converter progrmaı yukle cevır

ondan sonra dene nero ıle bakalım olcakmı ayrıca hep cd kaydetmene gerek yok

nedenmı al yazılabılır sılınebılır bır cd al yaz sıl yaparakta sonuca ulasırsın tanesı 1tl  hemsılınyor hem yazılıyor

total vıdeo converter lınkıde verım hm de ucretsız cevırım ve  turkce yama tek bu lıknte var...

not:antıvırus progrmaı pack  yamayı vırus olarak gorebılır bılgıne ama onu  yuklemeyıpte tr yamayı kurdunmu ustune zaten program ucretsız olacaktır bılgıne...

http://www.nextdestek.com/next-superplus-video-Converter.html

resımlı anltım var kurma ıcın ayrıca en alttada dovlant lınk ımevcut progmın guvenle kullanablırısın ..

ayrıca menuler arasında 3gp  mp3 cevır deyen menu sayfasını ustunde kucuk lınkler var

convert burn dıye onu tıklarsan vcd dvd dvıx moduna cevır encode  etme yontemı var bılgıne...

Son Düzenleme: zxsel ~ 08 Nisan 2010 01:06
mancukya
09-04-2010, 01:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Tahminen ama eminimki dogru
Nero ve örnek verdigin program sende ya cdsi vardi yada bir yerden cektin duruyordu
Xp ve vista ile uyumlu programi seven icin cakiyorsun sorunun sebebi bu win 7 herseyle uyumlu diye bir sey yok o programlarin 7 icin cikmis olanlarini yükle