Win 7 format tekrar ediyo acil yardim!

tek5
25-01-2016, 12:51   |  #1  
tek5 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Win7 usb format atmak istedim format atiyodu ama win 7  tekrar en basa donuyodu usbyi cikartinca ekrana islem tamamlanmadi diyodu bende biosu bootu biraz kurcaladim ne islem yaptiysam artik ekrana win 7 yukle cikmiyo islem tamamlanmadi yazisi cikiyo bole tekrar ediyobu boot ayarlarini nssil duzeltebilirim abim dun format cdsi getirdi orda bi sikinti yok nedir-

tek5
25-01-2016, 13:55   |  #2  
OP Taze Üye
13 mesaj

yanlıs anlattım sanırım şeyi söyleyebilirmisiniz win 7 profesional 64 bit bilgisayarının normal bios boot ayarı nedir usb işini geçtim cd taktım ekrana win 7 yüklenmedi dedi tekrar tekrar aynı sayfa çıkıyo uyarı yazısı geliyo cd usb taksamda takmasamda işlem yarım kaldı bilgisayar baştan başlatılıyo yazısı geliyo şimdiden teşekkürler ...

tek5
25-01-2016, 16:41   |  #3  
OP Taze Üye
13 mesaj

sorunu hallettim win 7 usb ile format atılmıyodu hdd de sorun varmış ondan bios boot ayarlarını değiştirmiştim tekrar aynı ayarları bulamadım ama aklınızda bulunsun boot ayarlarını yapamıyosanız EXİTTEN FABRİKA AYARLARINA DÖNDERİN o zaman olur düzelir win 7 cdsi ile sorunsuz format attım SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR teşekkürler ...