Win 7 format ve etkinleştirme ..yardım lütfen

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Mr.PessimisT
19-03-2010, 16:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
447 mesaj

arakdaslar win 7 ultımatee format atacam pc 'me bu etkinleştirme kodu istiyorya orayı geçmek mi lazım geçersek ne olur yoksa bi serial girmek mi serial varsa elinizde verebilir misinz sağlam bi serial VE CRACK GEREKLİ Mİ  VE DE NASIL YAPILIR?.şimdiden tesekkürler.bilgileriniz ısında format aatcam

Son Düzenleme: Mr.PessimisT ~ 19 Mart 2010 16:51
bybarut
19-03-2010, 17:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
938 mesaj

Etkinleştirme için Sağlam bir lisans (432TL karşılığı) almanız gerekir serial girmezseniz 30 gün kullanabilir sonrasında çeşitli kodlarla 120 gün kadar flört edersiniz
https://www.chip.com.tr/sss/soru_17.html okuyunuz...
ilegal içerik paylaşımı yasak

Son Düzenleme: bybarut ~ 19 Mart 2010 17:16
Banned
19-03-2010, 17:18   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Öncelikle aşağıdaki linkten sparişinizi vermelisiniz. Birkaç gün içerisinde adresinize gönderilecektir. Kutunun içerisinden hem kurulujm dvd leri hem kullanım klavuzu hemde serial bonrolleri çıkacaktır. Kurulumda bu seriali gimelisiniz. Serial girmeden kurulum yapsanızda olur ancak bir ay sonra bilgisayarınız açılmaz. Crack demişsinizde elin emeğini nasıl hortumlayacağınızı bize sormak hoş olmamış. Kullanmak istiyorsanız karşılığınıda vermelisiniz. Ne demiş atalar "hırlamadan ölüm terlemeden kazanç olmaz" mış.

Kendi serialimi size vermek isterdim ancak "hadi canım ordan" demekten başka birşey elimden gelmez. Yineden hesabıma 433.63 tl yatırısanız verebilirim.

Mr.PessimisT
19-03-2010, 17:24   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
447 mesaj

sn 433,63 tl ver alıım lisans khrman;) töbe töbe ne emeğini hortumlucam arkadas örenci adamım nerden buluum 430 tl yi windows da batacak yha bn o 433 tl yi vermesem demi allahım yarabbim bn bulurum crackide yaparım elbet serialde bulurum snn hadi canım ordan deme merak etme ;)

Banned
19-03-2010, 17:27   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj
Alıntı: Mr.PessimisT  
sn 433,63 tl ver alıım lisans khrman;) töbe töbe ne emeğini hortumlucam arkadas örenci adamım nerden buluum 430 tl yi windows da batacak yha bn o 433 tl yi vermesem demi allahım yarabbim bn bulurum crackide yaparım elbet serialde bulurum snn hadi canım ordan deme merak etme ;)
İşin aslı illegal paylaşıma izin verilmeyen bir sitede illegal arayış içerisinde olmanız hoş olmamış. Yazdıklarım birazcık tepki mahiyetinde bu sebebten.

Kısacası bu sitede istenen bu tür yardımlara ancak bu şekilde cevap verilir,verilmesi gerekir. Yoksa goole sorsanız size bir sürü  crackta bulur kullanım şeklinide. Ama bu site değil.

Mr.PessimisT
19-03-2010, 17:34   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
447 mesaj

ben illegal paylasım istemedim böyle yaparsam 30 gün süresi sorunu ile karsılasr mıyım onu merak ettm format atacam için ondan illegal paylasımda yapamdım istemedim de sadece sorun yasamamak için yardım bekledim.