win 7 ses driver önce okuyun yardım :)

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mesut_26
25-10-2009, 22:29   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

bi çok konu var ama sağlıklı çalısan realtek hd ses driver arıyorumşu an elimde sürücü yok ama örenk win 7 varsayılan diye tanıyor ama ses gelmiyor win 7 olan bu marka ses kartı olan çoktur rica etsem rapid yükleseniz driver birde varsayılan driver görüyor  onu nerden kapatırız ve yükleyince ses gelir mi sağlam kullanılan bi link istiyorum birde var sayılan olan diyor ses gelmiyor sürücü nsl kurucam bi çok link var sağlam bir link istiyorum benim ve herkes için ii olur nsl kurulcak nasıl olcak biraz karışık bi sistem çnkü yardım edin lütfen birde oldu diyelim ses ayarı nsl olcak ben microfon ile kayıtı etkin kılmak istiyorum

Kapalı Hesap (113439)
25-10-2009, 23:08   |  #2  
Kapalı Hesap
464 mesaj

önce okuyun diyorsun ama okuyabilmek için anlaşılır birşeyler yazmak lüzum eder değil mi ?
realtek driver realtekin sitesinde mevcut  rapid ne alaka

Recep Baltaş
25-10-2009, 23:19   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Biz okumayı biliyoruz ama sizn yazma yeteneğinizde bir sorun var sanırım. Sanırım bundan sonra düzgün yazılmayan konuları kitleyeceğim. Burasının CHIP Online olduğunu nutuyorsunuz sanırım. Forumtr değil burası.

mesut_26
26-10-2009, 10:46   |  #4  
OP Üye
66 mesaj

kitle kardeşim baska forumlar yardım etti gerek kalmadı sadece adam gibi sorunsuz çalışıan windows 7 için realtek hd ses kartı sürücü aradım ama sziler lafı olmayan bi yere getirdiniz grek yok buldum ve hal ettim

Recep Baltaş
26-10-2009, 11:16   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Aramasını bilirseniz bizim o sürücüy forumda çoktan paylaştığımızı zaten görürdünüz. Ama Türk insanı hazırı daha çok seviyor ne yapalım...