Win7'nin Türkiye'ye özel duvar kağıtları...

CHIP Online
17-04-2009, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows 7'nin Türkiye sürümünde yer alacak duvar kağıtları yayınlandı. Hepsi galerimizde...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Win7 ... agitlari_12189.html

Resimlerle: Win7'nin Türkiye'ye özel duvar kağıtları...

Microsoft'un Windows 7 ile bölgesel bazda kişiselleştirme imkânı sunacağını daha önceden de bildirmiştik. Bu kişiselleştirme çerçevesinde Windows 7 dağıtıldığı ülkeye has tema düzeni, duvar kağıtları, ses düzeni ve ekran koruyucusu sunacaktı. Özellikle o ülkeleri temsil eden yerleri resmedecek olan duvar kağıtları çok merak ediliyordu. Hatta bazı ülkelere has duvar kağıtlarını bir önceki haberimizde yayımlamıştık. Şimdi ise sıraya Türkiye'ye geldi.

Microsoft şu sıralar teknoloji adaptasyon programı (TAP) çerçevesinde Windows 7 Build 7077'yi test eden kişilere dil paketleri sundu. İşte bu dil paketlerinin içinde farklı 5 ülkeye has ve her ülkeye ait 6 motifin bulunduğu duvar kağıtları bulunuyordu. Bu beş ülkenin arasında Türkiye'de var.

Aralarında Kız Kulesi ve Pamukkale travertenlerinin de bulunduğu altı resmi görmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Resimler yüksek çözünürlüklü olduğundan tam boy görmek için çapraz ok işaretine tıklamayı unutmayın.

İlk etapta yayımlanmış olan bölgesel duvar kağıtlarını görmek içinse buraya tıklayın.

Tüm konu: Win7'nin Türkiye'ye özel duvar kağıtları...

Resimlerle: Win7'nin Türkiye'ye özel duvar kağıtları...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 7'nin Türkiye duvar kağıtlarını beğendiniz mi?

uGuR.uK
17-04-2009, 16:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

güzel resimler gerçekten, çok daha fazla resimlik yeri var ülkemizin ama buda hoş. belki resim önerisi vs. yapabilme imkanı tanırsa MS göndeririz biton şey. sırf istanbul'dan biton şey çıkar vallaGülümseme.

TuncaBozkurt
17-04-2009, 22:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Oldukça hoş duruyorlar.

tayguncifci
20-04-2009, 16:25   |  #4  
Taze Üye
8 mesaj

resimler güzelde benim üzüldüğüm şey bu ard ardına çıkan win7 beta ların türkçe dil desteğinin olmaması. çince ve arabça bile var ama türkçe malesef

Fattur
30-04-2009, 17:44   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

6 tanecik çok az..

resimler güzelde benim üzüldüğüm şey bu ard ardına çıkan win7 beta ların türkçe dil desteğinin olmaması. çince ve arabça bile var ama türkçe
RC sürümü tr desteğine sahip olcak.Ayrıca ardı ardına çıkan beta rc arası sürümler Offical deil...

Kapalı Hesap (53751)
30-04-2009, 18:12   |  #6  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj

Vaayy Salacak sahilinden Kız Kulesine bakış:)) Benim semtim Üsküdar=)

loganwolverine
30-04-2009, 18:33   |  #7  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

resimler güzel ne zman çıkıyor tr win7