win7 sp1 den sonra problem

ErKaN-23
25-02-2011, 21:26   |  #26  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj

kaç gündür kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım sadece dercelendirme de bir düşüş oldu o da sp1 den değil ekran kartı sürücüsünü yeniden yükledim düzeldi

uGuR.uK
25-02-2011, 22:08   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

x64 sistemime kurdum, hiçte bir sorun, yavaşlama vs. olmadı takır takır çalışıyor ;)

ayrıca normal win7'dek ilaç sp1'de de çalıştı, windows update üzerinden sp1'e geçtim ve aktivasyonda hiçbir sorun çıkmadı, oda takır takır çalışmakta ekstra birşey yapmadan :)

ozgur_ozturk
25-02-2011, 22:34   |  #28  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
-23 mesaj

sabır arkadaşlar sabır... yukarıda birkaç arkadaş "10 dakika bekledim ama açılmadı sonra güvenli kipten girdim" minvalinde bir şeyler söylemiş. ben de bekledim 5-10 dakika ama hemen akabinde "%"leri saymaya başladı windows. zaten yazıyor "windows configuring your computer, please do not shut down" diye. (Türkçe'sini bilmiyorum bende ingilizce olduğu için, kusura bakmayın). demem odur ki beklemek gerek, bilgisayar 2-3 kez de yeniden başladı yükleme sırasında -bu da normal- şimdi gayet mutlu mesut kullanıyorum. hiçbir programıma da zarar gelmemiş, yavaşlama yok. hatta windows içinde "dual boot" olarak kullandığım ubuntu bile sapasağlam.

ekleme: aktivasyon da sağlam :)

Son Düzenleme: ozgur_ozturk ~ 25 Şubat 2011 22:37
Trance
25-02-2011, 23:50   |  #29  
Trance avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,058 mesaj
Alıntı: Coskun.Abi  
SP1 de bahane aramak yerine kendi sistemizin güvenirliliğine bir bakın. Bizde yükledik canavar gibi çalışıyor. Tamam hızlanma filan yok ama yavaşlama veya saçmalama gibi bir durumda yok.
bizde de canavar gibi çalışıyor zaten sistem güveniriliği maximum seviyede. Ama AverMedia DVBs A700 digital uydu TV kartı sinyal yok diyor ve hiçbir şekilde düzelmiyor, umarım bunu avermedia farkeder de SP1 güncel driverını çıkarır yoksa kart çöp.