Winamp modern skin renk ayarları!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mrcplus
11-04-2005, 22:25   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
564 mesaj

Bu program ile winamp modern skindeki renk ayarlarina kendi temanizi yerlestirebilirsiniz.Baska skinlerde ise yarıyormu denemedim:(.Programin yedek ozelligi bulunmakta.Soleki ilk calistirip ayar yaptıktan sonra program winamp renk tema dosyasını yedekliyor ve eger bir yanlıslık yaparsanız ilk-yedek i geri alarak bu yanlıslıgı giderebilirsiniz.Aslinda tek yapacagim aciklama bu fazla bise anlatamayacagim program tasarim olarak duzgunmu onuda bilmiyorum ama yorumlarınıza gore bunu gelistirecegim.Program GPL lisanslı kodlarini istediginiz sekilde degistirebilirsiniz ama tabiki bu degisiklikleri diger insanlarla paylasmak zorundasınız...Aslinda bir site acip burada programı tanıtmak isterdim ama bir turlu hallolmuyor su site.Aslinda bir tane tasarim olarak hazir ama ben bir kac sey daha ekliyecegim için makale sistemi haber vs gibi o konudan gecikiyor.Neyse bunuda hallederim bir ara.Halledince webden bu program ile ilgili suruım takibi yardim dosyalari eklentiler vs gibi konulari goreceksiniz.Tabi bunlarda yorumlarınıza gore.Eger kimse begenmesse ben niye devam ettireyim dimi:)cok uzattim galiba ben linkleri vereyim sizlere....

Arkadaslar yukaridaki link kurlum dosyası bu zip li dosyayı acinca setup.exe ye tıklayarak kurulumu yapabilirsiniz.Ayrıca kurulum yapmadan da calisabilir.Zipli dosyayı acinca wtema.exe dosyasına tıklarsanız program gene calisacaktir.Program calistiginda işlem yapar ama bu işlemleri kaydetmeniz için oncelikle ayar yapmanız gerekir.Bu ayar bir defaya mahsus yapılmaktadır.Program acilinca ayaryap butonuna tıklayin gerekli işlemleri yapın.Daha sonra bu  işlemler tamamlanınca wtema.exe dosyası ile aynı dizinde yedek klasoru ve ayarlar.xml dosyası olusacak bunları silerseniz program calisir ama gene ayar yapmak zorunda kalırsınız.Size tasiyem bu ayarı yaptıktan sonra yedek klasorunun içindeki ilk_yedek.xml dosyasını silmemeniz her hangibir hatada bunu winamp dizinindeki gerekli yere koyarak yada programın yedek ozelliğini kullanara ilk ozelliklere geri donebilirsiniz.Simdilik bu kadar aciklama yapıyorum yorumlarınızı bekliyorum.

free.7host06.com/omerucel/WTema(source).zip

Yukaridaki dosya ise kaynak kodlar ilgilenenler bunu indirip gerekli kodlari inceleyebilirler.

Simdiden kolay gelsin herkese tekrar soliim yorumlarınızı bekliyorum

Son Düzenleme: mrcplus ~ 11 Nisan 2005 22:27