Window7 KeyLE Kaç Kez Format Atılır

byking
29-10-2011, 02:44   |  #1  
byking avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
54 mesaj

Arkadaşlar başlıktanda anlaşılcağı gibi yeni sistemimle birlikte windows7 keyde verdiler bu keyle bilgisayaarıma kaç kez format atabilirm orjinal xp vardı daha önce tam kaç kez attığımı hatırlamıyorum ama sanırım 15-20 yüklemeden sonra kullanım hakkınızı doldurmuştunuz gibi bişiler demişti windows 7 de aynımı ?

infazci6100
29-10-2011, 04:40   |  #2  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,108 mesaj

olmaz oyle bırsey sen pc ıle windowsuda satın alıyorsun ıstedıgın kadar atarsın format cp dede wistadada win 7 dede boyledır ama su var sen pc ıle aldın windowsu baska pcde kullanamazsın bunun dısından sınırlaman yok

Yetenek
29-10-2011, 09:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj
Alıntı: infazci6100  
olmaz oyle bırsey sen pc ıle windowsuda satın alıyorsun ıstedıgın kadar atarsın format cp dede wistadada win 7 dede boyledır ama su var sen pc ıle aldın windowsu baska pcde kullanamazsın bunun dısından sınırlaman
KATIL : +1

luqqa
31-10-2011, 19:24   |  #4  
luqqa avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
332 mesaj
Alıntı: infazci6100  
olmaz oyle bırsey sen pc ıle windowsuda satın alıyorsun ıstedıgın kadar atarsın format cp dede wistadada win 7 dede boyledır ama su var sen pc ıle aldın windowsu baska pcde kullanamazsın bunun dısından sınırlaman
Arkadaşın da dediği gibi satın aldığınız bir pakettir, isterseniz her gün format atın isterseniz sadeec bir kez yukleyip ömür boyu kullanın bunun hakkında bir sınırlama yoktur.

Şayet lisans anahtarınız sorun veriyorsa, microsoft Türkiye yardım hattını arayarak yeni lisans anahtarı talep edebilirsiniz. Bunun için sizden orjinal windows işletim sistemini satın aldığınıza dair faturanızı fax ile göndermenizi talep edecekler. Şayet faturanız var ise fax'ı göndermeniz durumunda yeni lisans anahtarı üretip veriyorlar sizin için.