Windows 7 64 cd sorunu bakarmısınız?

erttre1
13-02-2012, 21:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar abiler ablalar öncelikle merhaba benim pc özelliklerim oldukca iyi fakat artık xpden bıktım win7 64bit kullanmak istiyorum.Cdsini arkadaştan aldım pc takıyorum.Res atıyorum cd okumuyor fakat pc acıldıktan sonra sürücüde gürüyor girip ordan setup yaapıyorum hata diyor cd üstünde exper yazıyor.Acaba sadece exper bilgisayarlar içinmi üretilmiş bilginiz varmı?Masaüstüne gelip bilgisayardan sürücü olarak acıp setup dediğimde bu hata geliyor:
This istallation disc isn't compatible with your version of windows,To upgrade, you need the connect installation disc. For move information, check your computer's system information to install a new copy of windows , restart (boot) your computer using the installation disc , and then select custom (Advanced) budur.

serkanizm
13-02-2012, 21:31   |  #2  
serkanizm avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
130 mesaj

birincisi önce açılışta cd yi f12 ile boot yaparak aç ve cd sürücüsünü seçip çalıştır ve o cd yi kullanma exper yazan bir cd de içinde expere ait bazı sürücü yada driver leri barındırıyor olabilir o sebepten temiz bir kurulum olusun istiyorsak hiçbir markaya bağımlı olmayan bir kurulum cd si bul ve kur