Windows 7 7127 Türkçe Dil Paketi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
bymarks
18-05-2009, 12:16   |  #1  
bymarks avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
655 mesaj

aceba windows 7 7127 built te 7100 tr paketi oluyor mu yoksa
çıkmasını mı bekliyeceğiz

alloss
18-05-2009, 12:32   |  #2  
alloss avatarı
Yıllanmış Üye
628 mesaj

Sanırsam uymuyor. Beklemek lazım...

jacobs
18-05-2009, 15:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
122 mesaj

Çıkıp çıkmayacağı da belli değil.
Açıkçası çıkacağından pek umudum kalmadı

kirpikral123
18-05-2009, 17:26   |  #4  
Yıllanmış Üye
772 mesaj

İsteyene link verebilirim.Hiç denemedim ama adresteki dil paketilerinin windows 7 7127 surumu için olduğu yazıyor.Bir kaç deneyen yorum yazmış super falan diye ama...

jacobs
18-05-2009, 17:30   |  #5  
Yıllanmış Üye
122 mesaj

Ben de bulmuştum bir yerde 7100 ama 7127 ye uyumlu diye.
Ne derece çalışıyordur bilemem.Bu da öyle bişey olabilir.Denemek de fayda var.
Bizlerden de birisi dener ve sonucu burada bizimle paylaşsırsa sewinirim.

Son Düzenleme: jacobs ~ 18 Mayıs 2009 17:33
--MaTaDoR--
18-05-2009, 18:54   |  #6  
Yıllanmış Üye
385 mesaj

ARKADAŞLAR ŞUAN SIZMIŞ BİR DİL PAKETİ YOKTUR BUİLD 7100 İÇİN ÇIKANLAR UYMUYOR.SIZACAK DİYE BİRŞEY YOK SIZARSADA KERİMCEM BİZİMLE PAYLAŞIR YADA BEN YİNE HERKESE PM ATARIM ŞİMDİLİK BEKLEMEDEYİZ

kerimcem
18-05-2009, 20:11   |  #7  
Yıllanmış Üye
256 mesaj

tester yeni sürümlerin yakın zamanda geliceği için 7127 tr paketi vermedi duyurulur 7140 7154 sürümlerden bahsediliyo ve gui değişiyo ....
"I'll give you something like a screencap later, but here's what I noticed so far:
1. You can now add anything to the Taskbar.
2. Icons slightly expand when you hover over them on the taskbar.
3. The "System" menu is more simplistic, and easier to navigate.
4. You can change the login screen picture through the "Personalization" menu.
5. The menu/lists that pop up when you right click on things now have the Aero Glass effect.
6. The default icons for Folders have changed to be the transparent blue ones featured a long time ago.
8. The Minimize/Maximize/Exit buttons on the top-right of a window have changed icons, and are a bit smaller than the Vista/7 counterparts.
9. [BIG ONE]: There's an "Upload" feature for Pictures, files, and videos. If you right-click a file, and click "Upload", you can make it automatically upload to a website of your choice. After uploading, a pop-up will appear saying it's done, and clicking "OK" will cause the link/download link to the file to appear in the popup box. I tried ImageShack and Facebook, and they work.
10. Spanish, Chinese, Korean, and Japanese unicode(s) and settings are integrated, so one can run foreign apps or use foreign keyboards without changing languages & restarting.
mayıs sonu gui kısmen değişmiş bir windows 7 sürümü gelebilir...

sansaar
18-05-2009, 20:43   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

kardeşim bana atabilirmiin linki mail sametozer@gmail.com

Kapalı Hesap (91855)
18-05-2009, 21:40   |  #9  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 25
2,006 mesaj

siz halka açık rcyi indirin rtm yi bekleyin artık gerek yok yeni sürümü indirmeye
bi de build 7127 nin sürümü pre-rtm diye duydum doğru mudur değil midir

jacobs
18-05-2009, 22:58   |  #10  
Yıllanmış Üye
122 mesaj
kerimcem
tester yeni sürümlerin yakın zamanda geliceği için 7127 tr paketi vermedi duyurulur 7140 7154 sürümlerden bahsediliyo ve gui değişiyo ....
"I'll give you something like a screencap later, but here's what I noticed so far:
1. You can now add anything to the Taskbar.
2. Icons slightly expand when you hover over them on the taskbar.
3. The "System" menu is more simplistic, and easier to navigate.
4. You can change the login screen picture through the "Personalization" menu.
5. The menu/lists that pop up when you right click on things now have the Aero Glass effect.
6. The default icons for Folders have changed to be the transparent blue ones featured a long time ago.
8. The Minimize/Maximize/Exit buttons on the top-right of a window have changed icons, and are a bit smaller than the Vista/7 counterparts.
9. [BIG ONE]: There's an "Upload" feature for Pictures, files, and videos. If you right-click a file, and click "Upload", you can make it automatically upload to a website of your choice. After uploading, a pop-up will appear saying it's done, and clicking "OK" will cause the link/download link to the file to appear in the popup box. I tried ImageShack and Facebook, and they work.
10. Spanish, Chinese, Korean, and Japanese unicode(s) and settings are integrated, so one can run foreign apps or use foreign keyboards without changing languages & restarting.
mayıs sonu gui kısmen değişmiş bir windows 7 sürümü gelebilir...
GUI den başka performansta herhagi bir artş söz konusu mu acaba?

hakan376
19-05-2009, 17:45   |  #11  
Yeni Üye
26 mesaj

arkadaslar insanlık olmedı ben sıze yardım edıcem :)  ama bıraz uzun surcek kurulum asamalarını falan bıraz uzun surcek sıtelerle fazla ılgılenmem bırı bana da yardım etsın buraya konuyu nasıl accam yoksa baska bır konumu acmam lazım :D

hakan376
19-05-2009, 18:03   |  #12  
Yeni Üye
26 mesaj

Gerek kalmadı  hemen yardım ıcın Teşekkurlerı unutmayın Ağzı kulaklarına varıyor
32 bit için soyluyorum ::
NOT Foto eklıyemıyorum neden bılmıyom :D
Kurulum aşamaları ıı dınleyın
1-Önce Start'tan "Control Panel"i seçiyoruz.. yada masa ustundekı control panel
2-Oradan hemen Clock.Language.and Region 'un altında hemen Change display Language
3-Oradan hemen Install/uninstall languages.. TIKLA
4-Gelen sayfaya Install display languages TIKLA
5- Gelen sayfaya Browse computer or network TIKLA
6- Gelelim işin cilvesine Ağzı kulaklarına varıyor verdiğim linkteki turkce dıl paketını ındırdıkten sonra - NOT lutfen anlasılması ıcın masaustune/desktop kaydedın - Gelen sayfaya hemen Browse Dıyıp ındırdıgınız wınrarlı dosyanın yerını bu bolumde tespıt edın ve ok dedıkten sonra o browse nın altıne dıl cıkcak onu ısretleyın ve next dıyın
7- Gelen sayfaya I accept the license terms diyin ve Next dıyın
8- daha sonra bır sayfa gelcek ve bu ıslemın calıstıgını yanı now INstallıng dıyor bekleyın kımılerıne gore 30 dakka kımılerıne 5 dakka alır bu ıs
9- ıslem tamamlandımı Next dıyın
10- gelen sayfada 2 dıl cıkıcak Englısh ( current ) ve TÜRKÇE
11- turkceyı ısaretleyın ve NEXT demeden once HEMEN orda bır tıklama ısaretı ver ve yanında su yazar  APPLY DISPLAY LANGUAGE TO WELCOME SCREEN AND SYSTEM ACCOUTS bunu ısaretledıkten sonra next dıyın
12-  kucuk bır kutu ıcınde uygulamanın calısması ıcın restart ( yenıden baslatın ) der ve yenıden baslarken komple TURKCE olur
KISACASI : eğer herşey yolunda gittiyse windowsunuzu yeniden başlattığınızda windows başlatılıyor yazısı sizi karşılayacak. ve baştan aşağı herşey Türkçeleşmiş olacak..

By Hakan ÇELİK...

sorun olursa hemen bıldırın bana sımdılık bu kadar Cool Ağzı kulaklarına varıyor

hakan376
19-05-2009, 18:04   |  #13  
Yeni Üye
26 mesaj

Arkadaslar lınkı acamazsanız lutfen aradakı ''rapid_share'' oradakı ''_'' yı kaldırın :)

baris57
19-05-2009, 18:40   |  #14  
Yıllanmış Üye
247 mesaj

Windows 7 Build 7127 32&64 Bit TR adlı konuda var

Deviles
02-09-2009, 07:13   |  #15  
Üye
63 mesaj

Link gitmiş yaa...