Windows 7 Açılış Süresi En Hızlısı

spandauer
20-10-2009, 01:11   |  #26  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
90 mesaj

Vista'nın açılış hızını tam bilmiyorum fakat XP ile kıyaslarsam arada dağlar kadar fark var; win7 logosu geliyor, hoşgeldiniz ve tık masaüstü karşımda. Gerçekten çok hızlı. Kapanması da aynı şekilde, ben daha pc başından kalkmadan kapanmış oluyor. :D

AyPrensii
20-10-2009, 08:48   |  #27  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: spandauer  
Vista'nın açılış hızını tam bilmiyorum fakat XP ile kıyaslarsam arada dağlar kadar fark var; win7 logosu geliyor, hoşgeldiniz ve tık masaüstü karşımda. Gerçekten çok hızlı. Kapanması da aynı şekilde, ben daha pc başından kalkmadan kapanmış oluyor. :

aL İşte 1 tane Daha Seç Beğen aL. Kardeşim Vista ve Windows 7 GeneL OLarak Test ediLmiş senin PC'De Test ediLmemiş tamam mı. BenciL Konu$mayın !!
Vista ve Win 7 Oyun Performansında 1 iLa 3 FPS Fark vaR. Windows 7 yi XP'den KıyasLayaman Ztn :) Her 2 İŞLetim Sistemini Sıfırdan Kurup Hiç Bir Program Kurmadan Dene Bak BakaLım XP'mi Daha hızLı Win 7 mi ? Bunu Test Etmeden Bana SoraßiLirSin ;) XP sadece 2.5 Saniye ... Win 7'Nin eminim Logosu geLmesi 4 saniye :D

Şimdi Birisi aLta Yazar Yok Ben Vistada Oynamyamdıgım OyunLarı Win 7'De Oynuyordum :D

AyPrensii
20-10-2009, 08:51   |  #28  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: Melih Çalışkan  
Sanki Hayatlarında Win 7 kullandılar !

Sen Hayatında mı kuLLandın ? Gören Görmeyende 3-4 yıLdır Çıkmı$ Oturmu$ Herkesin Otoritesini Kazanmı$ ßir İŞLetim Sistemi Sanacak : ) Daha 22 Ekim'e 2 Gün vaR Konu$ma Hakkını O zaman İSte !!

AyPrensii
20-10-2009, 08:58   |  #29  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: Tx3  
saçmalık en hızlı açılan windows - windows 7 bende 22sn masaüstü, eset ss, winfast wizart, realtek hd, logitech g,razer,msi afterburner ve araçların çalışması 34sn buluyor win7 hazır, kapanma süresi ise 8sn. taki benim xp bile orda verilen sürelerden dahahızlı açılıyor. vistadan daha hızlı açılıyor win7 her konuda vistadan hızlı.

ben in artık ürünlerini win7 le satamayacağını düşünüyorum sadece CCleaner (ücretsiz) işinizi görür büyüzden çamur atıyor ama farkında deyil win7 reklamı yapıyor reklamın iyisi kötüsü olmaz.

IoIo Technologies ßenim Uydurugum değiL !! Çamur mu Atıyor Ta$mı Atıyor Onu ßiLemem. BuRası BiLgi PayLa$ımıdır! Windows 7 Logosunun Dönüp BirLe$mesi Vistanın 2 Çubuk İLermesidir. XP'yi hiç ama hiiç Karı$tırma !! XP Hafif Bir Sistem Oldugu iÇin aÇılI$ Süresi 6 Sn'dir. Ho$geLdiniz ve Masaüstünün Hazır geLmesi..

AyPrensii
20-10-2009, 09:00   |  #30  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: gloster  
en güzel test benğim gördüğüm izlenimlerimdir zaten açılış süresi yüzünden vista dan nefret etmiştim win7 kral bir sistem kimse bana masal okumasın

aslında bu tür safsatalara cevap vermemek lazım daha da ardı arkası

Safsata Kesin sen OLmaLıSın !! Ya Oldugun gißi Görün Yada Gözüktüğün gißi OL !! Windows 7'yi sen KRaL Edemesin. Onun Tacını Microsoft Takar, Microsoft Çıkartır !

AyPrensii
20-10-2009, 09:03   |  #31  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: osmanhasimcan  
recep baltaş kardeşim gereken cevabı vermiş fazla söze gerek yok....

bilgisayar uzmanı olarak sadece şunları söylemek isterim...

windows 7 şu anda tüm işletim sistemlerine göre daha hızlı vede performans  yönünden daha verimli tek işletim sistemidir....
bu durum üzerine tecrübe ve izlenimlerime dayanarak söylüyorum windows 7 kullanıcıları vista ve xp lerini tarihe gömecektir....

''Windows 7 kuLLanıcıLarımı'' Çok güLdürdün ßeni Sayın PC Uzmanı (: $u an Dünyanın En Çok kuLLanıLan i$Létim Sistemi Windows 7 ve Vista DeğiLdir ;) GüLe GüLé GömSün .. Herkesin Tecrüßesine Saygım VarDır. Kimse Kimsenin Yeter kii Fikrine BiLgisine Ortak OLmasın !

AyPrensii
20-10-2009, 09:06   |  #32  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: Kal-El  
Evde XP, okulda Vista kullanmış birisi olarak 7'ye yeni geçiş yaptım ve tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki Windows 7 kat ve kat önde. Evdeki sistemime Vista kurmayı aklımın ucundan bile geçirmemişken Windows 7 o kadar rahat çalışıyor ki, hemen hemen XP kadar performans alıyorum. Açılış süresi de benim bilgisayarımda, Windows 7'nin daha kısa. Adı geçen firma benim de bildiğim kadarıyla "Tune", "Optimization" tarzı programlar üretiyor. Yani bu haberlerine güvenmek pek içimden gelmiyor. Tecrübeler daha geçerli bence. Bir anket konulsa başlığa daha hoş olur.

aÇıLı$ Optimization iStiyorsan Windows XP'De ''BootVis'' Programı açıLışı 6 Sn Düşürüyor !

ErKaN-23
20-10-2009, 09:13   |  #33  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj
Alıntı: NoquitgamE  

Safsata Kesin sen OLmaLıSın !! Ya Oldugun gißi Görün Yada Gözüktüğün gißi OL !! Windows 7'yi sen KRaL Edemesin. Onun Tacını Microsoft Takar, Microsoft Çıkartır !

efendi ol alıntılarına dikkat et bana göre galatasaray kral dır sana göre fener ben kendi fikirlerimle yaşarım yani win 7 mle sen dahil kimse bana karışamaz test mest de anlamam gördüğüme bakarım dedim senin gibi safsatalarla da uğraşmam
merak etme microsoft win 7 ye tacı taktı  
şimdi sen git kendi xp i le yaşa kimseye de saldırma tamammı kardeşim hadi şimdi....

Son Düzenleme: ErKaN-23 ~ 20 Ekim 2009 09:22
ErKaN-23
20-10-2009, 09:33   |  #34  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj

ya bir de sağa sola saldıracağın şu beta meta bişeyler bul win7 yi dene bu kadar adam ne anlatmaya çalışıyor bir gör kendin gör

Son Düzenleme: ErKaN-23 ~ 20 Ekim 2009 10:47
AyPrensii
20-10-2009, 09:51   |  #35  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj

efendi ol alıntılarına dikkat et bana göre galatasaray kral dır sana göre fener ben kendi fikirlerimle yaşarım yani win 7 mle sen dahil kimse bana karışamaz test mest de anlamam gördüğüme bakarım dedim senin gibi safsatalarla da uğraşmam
merak etme microsoft win 7 ye tacı taktı  
şimdi sen git kendi xp i le yaşa kimseye de saldırma tamammı kardeşim hadi şimdi....

İtina iLe aSLan Terßüye EdiLir. Müraacat Herhangi Bir GFB ;)

Diyorum ya Safsata sen OLmaLıSın!! Ben Anti Windows 7 Vista XP DeğiLim !! Microsoft Tacı Takar aMa Geride Çıkartmasını BiLir! $u an XP'ye Update Üzerinden GönderiLen Kritik GüncelleştirmeLer Hep YanLı$. Neden MiLLet Vistaya Gecsin Diye ! İŞte Bu Tac Çıkartmadır. Bu Kaderi Bütün i$Letim SistemLeri Ya$ayacak ! Yarın Windows 8-9 Çıktıgı zamn atarLar Paßucunu Window 7'nin Efendi OL adam OL LafLarınada Anti'yimdir.GS'ye OLdugum kadar. YeniLgiyi KaßuL etmeyen Hiçßirşeyi kaßuL edemes SaygıLaRımLa !

AyPrensii
20-10-2009, 09:53   |  #36  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj
ya bir de sağa solar saldıracağın şu beta meta bileyler bu dene bu kadar adam ne anlatmaya çalışıyor bir gör kendin gö

Ne Diyosun Sen :S ne Betası Metası $u Yazdıgını Bi Sen Okusana aNLadıkLarını Banada Yaz :) Doğrusu Çok Merak Ettim Hiçßir anLam Çıkartamıyorum ....

AyPrensii
20-10-2009, 09:55   |  #37  
AyPrensii avatarı
OP Yıllanmış Üye
747 mesaj

Ne Diyosun Sen :S ne Betası Metası $u Yazdıgını Bi Sen Okusana aNLadıkLarını Banada Yaz :) Doğrusu Çok Merak Ettim Hiçßir anLam Çıkartamıyorum .... Sağa SoLada Sata$mam Birşeyin aLtında KaLmam!!   ''Suskunluğum asaLetimdendir Her Lafa veriLecek cevabım var ama iLk önce bakarım Laf mı diye , Sonra SöyLeyene bakarım Adammı diye!!
Recep Baltaş
20-10-2009, 10:40   |  #38  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

İtina iLe aSLan Terßüye EdiLir. Müraacat Herhangi Bir GFB ;)

Diyorum ya Safsata sen OLmaLıSın!! Ben Anti Windows 7 Vista XP DeğiLim !! Microsoft Tacı Takar aMa Geride Çıkartmasını BiLir! $u an XP'ye Update Üzerinden GönderiLen Kritik GüncelleştirmeLer Hep YanLı$. Neden MiLLet Vistaya Gecsin Diye ! İŞte Bu Tac Çıkartmadır. Bu Kaderi Bütün i$Letim SistemLeri Ya$ayacak ! Yarın Windows 8-9 Çıktıgı zamn atarLar Paßucunu Window 7'nin Efendi OL adam OL LafLarınada Anti'yimdir.GS'ye OLdugum kadar. YeniLgiyi KaßuL etmeyen Hiçßirşeyi kaßuL edemes SaygıLaRımLa !

Hayatımda sizn kadar boş konuşan bir insan daha görmedim. Bu dediğiniz MS yapsa, Amerikada anında Anti-Trust davaları açılır. Boş boş konuşmayın beyefendi. Bilgisayarın B'sinden anlamadığını bir önceki açtığınız konuda anlamıştık...daha da kötüye gitmeyin bari.

Recep Baltaş
20-10-2009, 10:43   |  #39  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Doğru Sen Test Edince MükembeL hatta MükembeLden 1 KM Daha Ötede , Ama o Şu Diğeri 1.TekiL Şahıs 2.Tekil Şahıs Yaptıgı Zaman Berbat :) Kendini Ne Sanıyosun Sen Microsoft'tan Ortakmısın Olamasında Zaten, Mühendisimisin Yanından Gecemessin Adminmisin Hayır Gercekte NormaL SanaLda aDMinsin :) Senin gißi TR'de YüzbinLercesi Var.. Onu Bunu Test Etmekten OLmuyor. Senin Görüşün Herkesin Görüşü OLamaz. .. ÖyLe ŞeyLer Oluyorki Ruhunuz Duymuyor Emin OL Buna ;) KuLLan KuLLan Çöpe Atmak OLmaz BiLişim Dünyası OLabiLir ama Herşeye Saygı DuymaLısın... Windows 7'yi Sevip Sevmem Bana KaLmış Sen MüdahaLe Edemezsin Burası PayLaşım ve BiLişim aLanı Herkes Görüşünüde Yazar aLıntı Yaparak BiLgi Sahibide OLur PayLaşırda. Forum KuraLLarınızda Bu Davranışlara Haykırı Hususlar Varsa Göster Bana ? SDN Macbook'lara Windows 7 Kurup Denememiş Bende Denemedim!! Bunu YazanLar Deneyen Senin Hayatta Görmediğin Üstün Zeki MühendisLer. Fark Ettiysen MakaLede MühendisLer Geciyordu Sadece Benim aLıntı Yaptıgım Kaynak SDN 'di ! ONLarda araştırmaLara DayaLı OLarak Yazmıştır ! Sende ÖyLesindir Kendi BiLgini Oluşturamassın. Senden üStünLeri vardır ONLardan Kırparsın BirşeyLer Yada Öğrenerek.
Seviyeni yine düşürmeye başladın haddini bil. Geçen defa bana hakaret ettin seni banlamadım.

O zaman bir daha denemediğin bir şeyi gelip burda KOYMA! Uyarıyorum seni! Ve bardağı taşırdın artık bu son uyarıdır.

CHIP Online forumu bilgiye önem veren insanların olduğu bir forum. Senin gibi onun bunun bilgisini test etmeden copy/paste yapanlar istemiyoruz burada.

Bir daha Windows 7 hakkında yazı yazmadan önce kendin test et.

spandauer
20-10-2009, 12:35   |  #40  
Üye
90 mesaj

aL İşte 1 tane Daha Seç Beğen aL. Kardeşim Vista ve Windows 7 GeneL OLarak Test ediLmiş senin PC'De Test ediLmemiş tamam mı. BenciL Konu$mayın !!
Vista ve Win 7 Oyun Performansında 1 iLa 3 FPS Fark vaR. Windows 7 yi XP'den KıyasLayaman Ztn :) Her 2 İŞLetim Sistemini Sıfırdan Kurup Hiç Bir Program Kurmadan Dene Bak BakaLım XP'mi Daha hızLı Win 7 mi ? Bunu Test Etmeden Bana SoraßiLirSin ;) XP sadece 2.5 Saniye ... Win 7'Nin eminim Logosu geLmesi 4 saniye :D

Şimdi Birisi aLta Yazar Yok Ben Vistada Oynamyamdıgım OyunLarı Win 7'De Oynuyordum :
Derdin nedir senin onu anlayamadım? Ben xp kullanıyordum şimdiye kadar, win7'ye geçince onun daha hızlı açıldığını fark ettim ve onu da yazdım yorumumda. Bundan neden rahatsız oldun anlamadım. Win7 en hızlı açılan işletim sistemi diye birşey de demedim.

Dövecek nerdeyse ya, şuna bakGülümseme