"Windows 7, anti-Vista gibi!"

CHIP Online
24-10-2009, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows 7'nin çıkışıyla incelemeler ve yorumlar birbirini izliyor: İşte yabancı basından yankılar...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/windows-7-anti-vista-gibi_15988.html

Resimlerle: Windows 7 için 77 püf nokta

NYTimes
"3 yıllık Windows Vista kabusu bitti"

IT Pro
"Windows 7, yapısal geliştirmeler sayesinde yetenekli ve işlevsel, kullanıcı arayüzü ise çekici ve verimliliği arttırıcı."

bit-tech
"Daha iyi bir tabir şöyle olacaktır: Microsoft Vista'yı onardı ve ortaya Microsoft'un bugüne kadar çıkarttığı en iyi işletim sistemi çıktı. "

Guardian
"Basitçe Windows 7, alabileceğiniz en iyi Windows sürümüdür."

Slate
"Yeni Windows sadece Microsoft'un geliştirdiği en iyi işletim sistemi olmakla kalmıyor. Tartışılabilir ama piyasadaki en hızlı, en rahat ve kullanışlı tüketici masaüstü işletim sistemi."

Maximum PC
"Windows 7 tartışmasız bir şekilde Microsoft'un çıkarttığı en iyi Windows sürümü ve Windows XP'nin gerçek veliahtı. "

Tüm konu: "Windows 7, anti-Vista gibi!"

Resimlerle: Windows 7 için 77 püf nokta

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 7 için sizin görüşünüz ne?

frozen
24-10-2009, 10:19   |  #2  
frozen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
776 mesaj

Hala XP diyenler var.

Yahu kullanın şu Windows 7 yi işte, gereksiz kirlilik yaratmayın biz yazılımcılara. Uğraş dur heryerde çalışan bir program yapmak için. Yakala web standartlarını yakayabilirsen. Çok çekirdek desteği sun sunabilirsen.  Nedir bu çektiğimiz çile. Nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum ki. Bari updateleri açın.

H@ckerCesur
24-10-2009, 10:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

Windows 7 Rc 5 mayıstan beri bilgisayarımda kurulu. Aşık oldum diyebilirim. Hiç uyumsuzluk vs.. görmedim.

net24
24-10-2009, 12:52   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,233 mesaj

Windows 7 harbiden çok güzel bir işletim sistemi.Asıl rekabet bence şimdi başlar:

"Windows 7 vs. Mac Os Snow Leopard"

Fattur
27-10-2009, 22:40   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

win 7 sıktı artık daha yenisi yokmu? xD
Uzun zamandır kullanıyorum da artık aynı arayüzü gör gör sıkıldım diyebilirim...