Windows 7'de inanılmaz destek!

CHIP Online
10-12-2009, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows 7'ye geçip geçmemekte kararsız davrananların en çok merak ettiği soru sonunda cevaplandı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/wind ... z-destek_16931.html

Resimlerle: Windows 7 için 77 püf nokta

Microsoft'un Windows 7'de uyumluluk için harcadığı emek, meyvelerini veriyor. Hem Microsoft'un açıklamaları, hem de sektör kaynakları Windows 7'de uyumluluk sorunlarının inanılmaz düşük olduğunu gösteriyor.

Yeni bir işletim sistemine geçmeyi düşünen kullanıcıların aklındaki en büyük endişelerden birisi de yazılım uyumluluğu oluyor. Windows 7'de çalışan uyumlu uygulamaların listesi, yeni Windows sürümünün gelmiş geçmiş en geniş yazılım desteği sunan işletim sistemlerinden birisi olduğunu gösteriyor. Windows Vista'nın çıktığı günde desteklediği uygulamaların sayısıyla, Windows 7'nin çıkışında sunduğu uyumlu yazılım sayısı yanında resmen eziliyor.

Analizcilere göre Windows Vista'nın hezimete uğramasının en büyük sebeplerinden birisi, uygulamaların uyumluluk sorunları olmuştu. Windows XP'de çalışan yazılımların Windows Vista'da sorun çıkartması, bu işletim sistemine geçişi çok yavaşlatmıştı. Peki sebebi neydi?

Tüm konu: Windows 7'de inanılmaz destek!

İzleyin: Windows 7'yi çocuklar bile kullanır

Resimlerle: Windows 7 için 77 püf nokta

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 7'de uyumsuzluk sorunu yaşadınız mı?