Windows 7 de MSN Hatası

Seheryeli Hasan
27-01-2011, 15:19   |  #1  
Seheryeli Hasan avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
50 mesaj

Selam sevgili arkadaşlar, yahu inanın ki böyle rezalet hiç görmedim, Windows live Messenger ile sürekli hata, yenisi rezalet kaldırmak istiyorsun kaldıramıyorsun, onu kaldırmadan’ da eskisini yükleyemiyorsun, Windows 7 64 bitlerde hata oluyor dediler 32 bitte’ de aynısı, yani kısacası format atmadan kaldırmanın mümkünü yok? Bunun bir yolu olmalı arkadaşlar, her yerden ve birçok değişik programlarla temizliyorum eskisini yüklemek istiyorum yüklerken yenisi mevcut diye hata veriyor, inanınki çıldırmak elde değil msn’ in Portable’ sini denedim onu’ da açmıyor hata veriyor başına gelen varmı? yardım rica ediyorum yani çözüm bulan var mı? Saygılar

uGuR.uK
27-01-2011, 15:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

ben aylardır kullanıyorum hiçte hata falan almadım, çıldırmadan önce sen o hata neden oluyor bir düşündün mü hiç? ne hatası veriyor nasıl oluyor bir anlat bakalım bizde...

Seheryeli Hasan
27-01-2011, 16:13   |  #3  
Seheryeli Hasan avatarı
OP Üye
50 mesaj

hatası gayet basidinden kaldırmak istiyorum sistemden, eskisini yüklemek istiyorum bunu beğenmedim ama ne kaldırılıyor nede eskisi yükleniliyor, orası normaldir yenisi variken eskisi yüklenmez, problem ise kaldırmada

layra41
27-01-2011, 16:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
725 mesaj

hepsini denetim masasından sil eklentilerini tolbarları fallanda sil emesene kur

Seheryeli Hasan
27-01-2011, 17:38   |  #5  
Seheryeli Hasan avatarı
OP Üye
50 mesaj

arkadaşım denetim masası en kolay yeridir silmede, yani tabiki önce ordan silmeye başlıyoruz, bırakın orayı 2.3 değişik silme programları ile kayıt defterindende sildim, halen bir yerlerde var gözüküyor ama nerde gözükmğyor

Seheryeli Hasan
27-01-2011, 19:48   |  #6  
Seheryeli Hasan avatarı
OP Üye
50 mesaj

Sevgili arkadaşlar, inanınki çıldırmamak elde değil şaka değil? bakarmısınız kullandığım silme ve temizleme programlarına 8 çeşit ayrı ayrı (Handy Unınstaller, RegSeeker,Startup Manager,Revo Ununstaller,Windows Installer Clean Up, Uninstall Tool 2.9.7,
Your Uninstaller Pro 2010,Anti Malwarebyts) bunlarla ayrı ayrı bulduğumu ve gördüğümü silip temizledim, halen windows live'nin yenisine sahipsiniz diyor resimlere bakarmısınız, ama her seferinde format çözüm değilki format atmadan kalkmıyor

layra41
27-01-2011, 23:13   |  #7  
Yıllanmış Üye
725 mesaj

http://www.google.com.tr/#hl=tr& ... fp=86f0f79fa929f5ab

Seheryeli Hasan
05-02-2011, 13:11   |  #8  
Seheryeli Hasan avatarı
OP Üye
50 mesaj

Arkadaşlar, Allah rızası için biri açıklasın, gerçekten çıldırtmamak elde değil halen başım dertte yeni msn le, eskisini kullanıyorum otomatik güncelleme ile arada kaynayıp gidiyor farkına bile varmadan, Gıcık yönü şifreyi de beraberinde tutuyor yoksa her seferinde iki sinide yazman gerekiyor, eski sistem böyle değil çocuklar basıyor direkt açılıyor karşı tarafı rahatsız etmesin diye de her seferinde yazmak sıkıcı, sitedeki tavsiye edilen her şeyi denedim maalesef hiç olmuyor? Yahu illaki buna her seferinde formatla mı halledeceğiz, yok mu bu rezaletin bir yolu? Birde verdiğim resimdekileri açıklarsanız sevinirim tabii bilenlerden, resim birdeki karmakarışık İngilizce olduğu için hiç anlamıyorum gittiği yere kadar takip ediyorum ama bir şey sonuca gitmiyor, resim iki dede yenisini yüklemesini istiyor hayır diyorum açmıyor, pekiyi yükle yenisini diyorum onu da yapamıyor gel de silahı anlına dayama :D NOT: Üstte bahsetmiştim ama, Sistem windows 7. 64 bit Home Premium